X بستن تبليغات
بازی ماجرایی اندروید
ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

ارتباط با ما

برای دریافت پاسخ ایمیل فعال و بدون مشکل خود را وارد نمایید، ایمیل بدون www و به صورت info.ariyagame@gmail.com می شود.

بازی اندروید WIND runner adventure به فارسی بازی اندروید دونده باد ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ،دانلود بازی WIND runner adventure برای اندروید ، بازی زیبا و فانتزی  دونده باد که در ژانر بازی های ماجراجویی است توسط استودیو بازی سازی  Joymax Co., Ltd برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است . این بازی  به صورت رایگان در پلی استور برای کاربران اندرویدی منتشر شده است .همچنین به این بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۳ از ۵ داده شده است. در بازی WIND runner adventure پرطرفدار با طراحی عالی سرعت حرف اول را میزند.

بازی اندروید Guardian Soul به فارسی بازی اندروید روح نگهبان ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Guardian Soul برای اندروید , در ابتدای این بازی شما باید از بین کاراکترهای موجود و مختلف; یکی را به عنوان قهرمانی قدرتمند انتخاب کنید و مراحل مختلف را پشت سر بگذارید . شما باید از تمام سلاح های مختلف و قدرتمندی که دارید برای مبارزه های خونین استفاده کنید زیرا با وجود موجودات عجیب و غریب و هیولاهایی که در مقابل شما هستند ; راه سختی برای مبارزه پیش روی شما قرار دارد .

بازی اندروید Banana Island–Bobo’s Epic Tale به فارسی بازی اندروید جزیره موز داستان حماسه بوبو، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Banana Island–Bobo’s Epic Tale برای اندروید ، بازی جزیره موز داستان حماسه بوبو که در ژانر بازیهای ماجراجویی که توسط استودیو بازی سازی  Webelinx برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است . این بازی  به صورت رایگان در مارکت گوگل برای کاربران عرضه میشود . همچنین به بازی توسط کاربران اندرویدی امتیاز ۴ از ۵ داده شده است. با اطمینان میشود گفت یکی از اعتاد اورترین و سرگرم کننده ترین بازی ها در سبک ماجراجویی بازی Banana Island–Bobo’s Epic Tale است.

بازی اندروید Rule with an Iron Fish به فارسی بازی اندروید سلطنت ماهی آهنی ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Rule with an Iron Fish برای اندروید ، این بازی در سبک بازی های نقش آفرینی است و شما باید برای صید و گرفتن ماهی با قلاب ماهیگیری خود ;به تمام نقاط مختلف دنیا! سفر کنید! در این بازی شما با صید ماهی های بزرگ و بالاتر شدن درآمدتان! می توانید به بزرگترین کاپیتان دزدان دریایی تبدیل شوید! در بازی Rule with an Iron Fish می توانید امکاناتی مانند : رستوران ، مزرعه و آکواریوم! در شهر برای خود درست کنید و آنجا را توسعه دهید!

بازی اندروید Sorcery 3 به فارسی بازی اندروید جادوگر ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ،دانلود بازی Sorcery 3 برای اندروید ، بازی جادوگر  که در ژانر بازی های ماجرا جویی  است که توسط استودیو بازی سازی inkle Ltd برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است . که به صورت رایگان  برای کاربران عرضه شده است . همچنین بازی امتیاز ۴٫۸ از ۵ را توسط کاربران کسب کرده است که امتیاز بسیار بالایی است .Sorcery 3 یک بازی ماجراجویی افسانه ای در میان هیولاها، تله ها و جادو ها. سفر خود را در اینجا آغاز کنید! سازندگان بازی سال ۲۰۱۴ تایم، “۸۰ روز”، سومین نسخه بازی مشهور جادوی استیو جکسون را ارائه کرده اند!

بازی اندروید Magic Rush Heroes به فارسی بازی اندروید حمله جادویی قهرمانان ! که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Magic Rush Heroes برای اندروید ، در این بازی شما باید لیگ قهرمانان برای خود تشکیل داده و قلمرو خود را مشخص کنید! و برای اینکه از پادشاهی خود دفاع کنید; قهرمانان خود را به نبردهای پرخطر بفرستید ! در این بازی شما نیاز به پول دارید !

بازی اندروید Super Slime Blitz به فارسی بازی  گامبال اندروید ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ،دانلود بازی Super Slime Blitz برای اندروید بازی گامبال در ژانر بازیهای ارکید ماجراجویی که توسط استودیو بازی سازی مشهور Cartoon Network  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است که به صورت رایگان در پلی مارکت  برای کاربران عرضه میشود . همچنین این بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۵ از ۵ را کسب کرده است که امتیاز بالایی است . بازی Super Slime Blitz یک بازی سرگرم کننده و مهیج است که در ان شما باید ۳۰ کاراکتر مختلف و کارتونی را به دست آورید و قفل آنها را باز کنید.

بازی اندروید Kingdom Warriors به فارسی بازی اندروید پادشاهی جنگاوران ! که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Kingdom Warriors برای اندروید ، این بازی درباره نبرد بین امپراطوری های مختلف است; داستان بازی درباره سه امپراطوری قدرتمند که سراسر جهان را در دست خود دارند می باشد! در این بازی قدرت این امپراطوری ها روزی تمام می شود و یک واقعبت است که بر خلاف میل پادشاهان است; این سه امپراطوری هر کاری را مانندگرفتن جان هر موجود زنده برای حفظ کردن قدرتشان انجام می دهند!

بازی اندروید Parallyzed به فارسی بازی اندروید آرکید فلج شده ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Parallyzed برای اندروید ، داستان این بازی در مورد دو خواهر دوقلو به نام Blue و Red است که هر کدام ویژگی های متفاوت و توانایی ها و شخصیت مختلف می باشند; اما این دو خواهر عمیقا همدیگز را دوست دارند و نزدیک به هم هستند!

بازی اندروید Infamous Machine به فارسی بازی اندروید ماشین زمان نفرت انگیز ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی  Infamous Machine برای اندروید ، بازی  فوق العاده زیبایماشین زمان که در ژانر بازیهای ماجراجویی است توسط استودیو بازی سازی Blyts ساخته و برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی با قیمت ۵ دلار در پلی استور به فروش میرسد که ما Infamous Machine را برای شما به طور رایگان عرضه میکنیم . همچنین این بازی توسط کاربران امتیاز بسیار عالی ۵ از ۵ یعنی امتیاز کامل را گرفته است که امتیاز بینظیریست. در این بازی سرگرم کننده شما در نقش پسری با نام کلوین و ماشین نفرت انگیز وارد ماجراجویی زیبا خواهید شد.

بازی اندروید Bilal A New Breed of Hero به فارسی بازی اندروید بلال: گونه ای جدید از یک قهرمان ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Bilal A New Breed of Hero برای اندروید ، این بازی داستان زندگی بلال حبشی ، موذن و صحابی پیامبر اسلام (ص) را از دوران کودکی تا اسارت و بردگی او روایت می کند! این بازی بر اساس یک انیمیشن که به همین نام است طراحی و ساخته شده است;

بازی اندروید Lanota به فارسی بازی اندروید موزیکال لانوتا ; که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Lanota برای اندروید ، بازی موزیکال  لانوتا بازی زیبای جدیدی ست که در ژانر موزیکال ماجراجویی توسط استودیو بازی سازی Noxy games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. بازی Lanota به صورت رایگان برای کاربران عرضه میشود و ما برای اولین بار میان سایتهای ایرانی ان را ارایه میکنیم همچنین به بازی امتیاز ۴٫۸ از ۵ داده شده است که امتیاز فوق العاده ایست . جهان رفته رفته از رنگ و صدا محروم شده و این تبدیل به یک فاجعه ای بزرگ شده است. با جستجوی نقشه ها آیتم های مختلف را پیدا کنید.

بازی اندروید LIMBO به فارسی بازی اندروید لیمبو ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی LIMBO برای اندروید ، در این بازی شما در نقش شخصیت اصلی بازی که لیمبو نام دارد و به دنبال خواهرش که گم شده می گردد بازی می کنید . شما در نقش برزخ یا همان لیمبو که یک پسر بچه است باید وارد ماجراجویی شوید و این بازی هیجان انگیز را انجام دهید! فضای این بازی با صداگذاری های مختلف و موسیقی که دارد بازی را مهیج کرده و محیط بازی را بصورتی مرموز و دلهره آور درآورده است; بازی LIMBO با اینکه ظاهری ساده و حجم کمی دارد اما دارای گرافیک بی نظیر و عالی می باشد!

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
دانلود سنتر
آخرین ها اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
0.38s