ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

بازی Big Bang Racing از سری بازی های موتور سواری می باشد که در یک صفحه دو بعدی با گرافیک عالی انجام می پذیرد، این بازی بسیار خوب به قدری جذاب و دل نشین می باشد که می تواند برای ساعت های متوالی هر کسی را سر گرم خود کند. در این بازی شما باید موتور مورد علاقه خود را از میان موتور هایی که موجود می باشد انتخاب کنید و با کاربران بیشماری که Big Bang Racing را دارند بازی کنید و سعی در شکست دادن آن ها داشته باشید تا علاوه بر آیتم ها و امتیازاتی که کسب می کنید مهارت بالای خودتان را نیز به نمایش بگذارید.

بازی اندروید Turbo League به فارسی بازی اندروید مسابقه ای لیگ توربو ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Turbo League برای اندروید ، ماشین های خود را اسپرت کنید و آماده میدان مبارزه باشید. در این بازی مبارزه بر سر سرعت نیست ، بر سر توپ است! بله شما در این بازی با ماشین خود وارد مسابقات فوتبال می شود و باید گل به ثمر برسانید. در بازی Turbo League خوش ساخت و جذاب شما باید به صورت فردی و یا گروهی آماده یک نبرد از جنس فوتبال باشید و با کار تیمی امتیاز های خوبی را دریافت کنید. اگر به دنبال یک بازی نفس گیرو بسیار جذاب هستید که از دو بازی ماشین و فوتبال ساخته شده است می توانید بازی Turbo League را به صورت رایگان از گیم سیب دریافت نمایید.

بازی اندروید Truck Evolution به فارسی بازی اندروید تکامل کامیون ها ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Truck Evolution برای اندروید در سبک بازی های مسابقه ای که توسط استودیو بازی سازی معروف Rooster Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های اتومبیل رانی و مسابقه ای اندروید علاقه دارید این یک بازی بسیار پرطرفدار و جدید است که به تازگی منتشر شده است.

بازی اندروید Stickman Downhill Motocross به فارسی بازی اندروید موتور سواری استیکمن ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Stickman Downhill Motocross برای اندروید در سبک بازی های مسابقه ای که توسط استودیو بازی سازی Djinnworks GmbH برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های ریسینگ مسابقه ای اندروید علاقه دارید این یک بازی بسیار پرطرفدار و جدید است که به تازگی منتشر شده است.

بازی اندروید Trials Frontier به فارسی بازی اندروید موتور تریل ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Trials Frontier برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراجویی که توسط استودیو بازی سازی Ubisoft توسط استودیو معروف برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. ، در بازی موتور تریل از بین موتور های مختلف و شخصیت های مختلف میتوانید به صلیقه خودتان انتخاب کنید و در مکان های مختلف به رقابت بپردازید استفاده از موزیک های هیجان انگیز بر جذابیت بازی افزوده است در این بازی Trials Frontier میتوانید با به صورت آنلاین با کاربران سراسر جهان به رقابت بپردازید.

بازی اندروید Overtake Traffic Racing به فارسی بازی ماشین سواری در ترافیک سبقت اندروید ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Overtake Traffic Racing برای اندروید , در این بازی شما در انواع مختلف مکان ها در سراسر جهان به ماشین سواری می پردازید و دارای تنوع زیادی است! در بازی Overtake Traffic Racing دوازده ماشین! و با مدل های مختلف را در اختیار شما قرار می دهند تا انتخاب کنید!

بازی اندروید Hot Wheels به فارسی مسابقه چرخ های سوزان ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Hot Wheels برای اندروید در سبک بازی های مسابقه ای که توسط استودیو بازی سازی Hutch Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. تجربه ای متفاوت در بازی Hot Wheels زیبا و جالب خواهید داشت ، همه ماشین های جهان در بازی قرار گرفته است و برای رانندگی با هر یک از آنها لازم است توانایی های  خاصی داشته باشید و مشکلات مختلف برای عبور از این موانع را بدست آورید شما در شرایط مختلف آب و هوایی و مکان های مختلف قرار خواهید گرفت و حتما رانندگی در این مکان ها لذت بخش خواهد بود.

بازی اندروید Russian SUV به فارسی بازی اندروید رانندگی خودروهای SUV ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Russian SUV برای اندروید در سبک بازی های ریسینگ و ماشین سواری که توسط استودیو بازی سازی Koz Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که با قیمت 0.99 دلار در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را به صورت رایگان برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های ریسینگ و ماشین سواری اندروید علاقه دارید این یک بازی پرطرفدار و جذاب است که به تازگی منتشر شده است.

بازی اندروید Nitro Heads به فارسی مسابقه ماشین های نیترو ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Nitro Heads برای اندروید در سبک بازی های مسابقه ای که توسط استودیو بازی سازی Spil Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. بازی جذاب مسابقه و رانندگی برای گوشی های اندروید تولید شده است و علارغم حجم کم بازی Nitro Heads مورد استقبال کاربران قرار گرفته و کیفیت قابل قبولی دارد گیم پلی آن اعتیاد آور بوده و طراحی بی نظیری دارد

بازی اندروید Furious City Moto Bike Racer 2 به فارسی بازی اندروید مسابقه موتورسواری در شهر 2 ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Furious City Moto Bike Racer 2 برای اندروید ، که در سبک بازی های مسابقه ای که توسط استودیو بازی سازی TrimcoGames برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که رایگان منتشر شده است. و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های مسابقه ای و موتورسواری علاقه دارید Furious City Moto Bike Racer 2 یک بازی فوق العاده و بی نظیر و پرطرفدار است.

بازی اندروید Zombie Road Trip به فارسی بازی اندروید سفر به جاده زامبی ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Zombie Road Trip برای اندروید در سبک بازی های مسابقه ای زامبی که توسط استودیو بازی سازی Noodlecake Studios Inc برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی Zombie Road Trip توسط کاربران امتیاز بسیار خوب 4.3 از 5 داده شده است! اگر به بازی های مسابقه ای و زامبی علاقه دارید Zombie Road Trip یک بازی هیجان انگیز و جذاب است.

بازی اندروید No Limits Rally به فارسی بازی اندروید رالی بدون محدودیت ، آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ،با دانلود بازی اندروید No Limits Rally ، یک تجربه هیجان انگیز بازی رالی بدون محدودیت برای همه ، در چهار مکان مختلف در سرتاسر دنیا مسابقه دهید ، از میان خاک، آسفالت یا برف رانندگی کنید. خود را در مقابل ساعت در حالت پیشرو و پیشقدم در زمان لازم به چالش بکشانید و ماشین ها و مراحل جدید را باز کنید.

بازی اندروید Real Moto به فارسی بازی اندروید موتورسواری کورس ، که آخرین نسخه دیتا دار آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Real Moto برای اندروید در سبک بازی های موتور سواری که توسط استودیو بازی سازی Dreamplay Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. بازی موتور سواری کورسی از سری بازی های موتور های سنگین می باشد.

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات