ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

بازی دخترانه Baked Macaroni And Cheese Girls  پختن ماکارونی و پنیر که در سبک بازی آنلاین آشپزی بوده بازی آنلاین آشپزی ماکارونی ، این رشته های ماکارانی جادویی رشد می کنند دستور پختن ماکارانی با انواع مواد سرد مانند برش کوچک پیاز سبز ، پنیر پخته و یا قطعه شده ، پنیر پیتزا را خرد کرده و بر روی آن بریزید امیدوارم از پختن این ماکارونی لذت ببرید.

Snow White Tailor For Apple White بازی خیاطی سفید برفی برای دوستش که در سبک بازی دخترانه برای گوشی های اندروید و کامپیوتر برای شما عزیزان قرار داده ایم در این بازی آنلاین شاهزاده سفید برفی خیاطی می کند به او در طراحی و خیاطی کمک کنید اپل وایت دوست سفید برفی است شما باید برای کمک به سفید برفی تمیز کردن اتاق و پیدا کردن همه چیز که لباس نیاز دارد به او کمک کنید سپس، شما اندازه گیری اپل وایت را اندازه گیری کنید و در آخر در درست کردن لباس به او کمک کنید از سحر و جادو برای زیبا تر کردن لباس به او کمک کنید.

بازی Raven Queen Real Haircuts به فارسی ملکه سیاه آرایشگاه مو که در سبک بازی دخترانه اندروید که بر روی کامپیوتر و موبایل قابل اجراست در این بازی دخترانه ملکه سیاه می خواهد یک مدل موی جدید انتخاب کند. آرایشگر او و ایجاد یک نگاه جدید برای او! شما می توانید موهای خود را قطع و رنگ آن صورتی که دوست دارید. هنگامی که شما با طول و رنگ مو هستید، مطمئن شوید که این سبک مو را ملکه دوست دارد به حالت مستقیم مو خود را و یا حلقه می کند. هنگامی که شما با مو انجام می شود، حرکت بر روی آرایش و لباس خود را. سعی کنید ایجاد نظر می رسد مختلف برای پیدا کردن آنچه به نظر می رسد

بازی Baby Hazel Flower Princess Dressup به فارسی هازل کوچولو گل لباس پرنسس که در سبک بازی کودکانه و هازل بوده و این بازی را به طور آنلاین در دستگاه اندروید و کامپیوتر خود اجرا کنید داستان این بازی از آنجا شروع می شود که هازل کوچولو عاشق گل هاست و او می خواهد به پرنسس گل بدهد و از شما برای تهیه یک لباس از جنس گل کمک می خواهد ابتدا برای او مدل موی دوست داشتنی ایجاد کنید یک سری لباس برای او تهیه کنید ، در ضمن لباس او بدون گل کامل نخواهد بود بنابراین درست کردن یک تاج با گل او را شیبه یک شاهزاده می کند .

بازی  Zootopia Easter Mission Girls به فارسی عید پاک زوتوپیا که در سبک دخترانه برای کامپیوتر و گوشی های اندروید قرار داده شده است می توانید این بازی آنلاین را به راحتی در مرورگر خود اجرا نمایید امروز عید پاک است و در این بازی آنلاین یک ماموریت مهم برای شما آماده شده است آیا شما می توانید برای آماده کردن تخم مرغ ها کمک کنید شما ابتدا نیاز به حل یک پازل برای پیدا کردن مکان دقیق تخم مرغ ها دارید سپس آنها را رنگ آمیزی و طراحی کنید و در سبد قرار دهید اسم این حیوان دست آموز و دوست داشتنی زوتوپیا است.

 

Hello Kitty Emojify My Party Girls به فارسی بازی سلام کیتی اموجیفی که در سبک دخترانه برای کامپیوتر و موبایل اندروید به صورت آنلاین قرار داده شده است در این بازی آنلاین بنظر می رسد این روز ها ایموجی ها میخواهند درباره همه چیز حرف بزنند کیتی تصمیم گرفته روند حرف زدن ایموجی ها رو بپذیره آیا شما می خواهید به او کمک کنید؟ در این بازی ابتدا کیتی نیاز داره که دعوت نامه رو آماده کنه.

Masha And bear Candy shooter بازی ماشا و خرس از حد و آب نبات تیرانداز که در سبک دخترانه برای شما دخترانه عزیز طراحی و تولید شده است ماشا در بازی ماجراجویی هنگامی که سه نوع مشابه از یک آب نبات کنار هم قرار می دهی آنها ناپدید می شوند در این بازی انلاین هدف این است که از شر همه آب نبات ها خلاض شوید هنگامی که آب نبات زیاد استفاده کنید برای دندان های شما ضرر دارد و به آنها آسیب می رساند.

Baby Lessons With Anna Frozen بازی درس دادن کودک آنا فروزن که در سبک دخترانه آنا دارای یک دختر کوچک و او را دوست دارد با او تمام وقت بازی کند در این بازی آنا فروزن میخواد به دخترش چگونگی رنگ کردن مجسمه و ایجاد اسباب بازی کمک کند با استفاده از تکه های کاغذ و چسب میتوانید به تولید برف در این بازی آنلاین کمک کنید آنا میخواهد با استفاده از ابزارهای گوناگون وسایل جدید درست کند

Royal School بازی آنلاین مدرسه سلطنتی را برای شما عزیزان دوستدار گیم سیب قرار داده ایم .  بیایید یاد بگیرید و از آن لذت ببرید در همان زمان در مدرسه سلطنتی! السا معلم است و دیگر شاهزاده خانم دیزنی دانش آموزان است. شما در حال حاضر می توانید ثبت نام و مشغول یادگیری چیزهای جدید شوید. اول، السا به شما ریاضی تدریس می کند. سپس، شاهزاده خانم منجمد به شما درس جغرافیا می دهد و شما باید قاره را بر روی نقشه پیدا کنید. و بعد نوبت درس زیست شناسی است شما باید استخوان ها و اندام ها را در جای مناسب قرار دهید.

Anna Mommy Gardening بازی باغبانی مامان آنا که در سبک دخترانه برای شما عزیزان دوستدار گیم سیب قرار داده شده است. آنا و دختر ناز او تصمیم به کاشتن گل آفتابگردان کرده اند . و شما می توانید در حفاری محل کاشت گل ها و کاشت و مراقبت از آنها کمک کنید و بعد از رشد گل ها آنها را بچینید و در سبد زیبا بگذارید .

My Little Pony Camp Fun بازی پونی کوچولو آنلاین که در سبک دخترانه بوده که بازی پونی کوچولو برای اندروید و کامپیوتر قابل اجراست پونی کوچولو به کمپ تفریحی و سرگرمی رفته است یک کمپینگ فوق العاده با درخشش گرگ و میش فوق العاده اسبان زیبا می خواهند تمام شب را به تماشای ستاره ها بپردازند و برای این کار با سرد شدن هوا نیاز به هیزم دارند در بازی پونی شروع به جمع آوری چوب سنگ کنید و با استفاده از مهارت خود در روشن کردن آتش به ادامه بازی بپردازید کنترل بازی توسط موس انجام میشود.

Barbie Design My Chibi Onesie طراحی لباس باربی بچه ی کوچک که در سبک دخترانه برای شما عزیزان دوستدار آریا گیم قرار داده شده است . این باربی کوچک نیاز به یک لباس راحت و عروسکی دارد. به باربی کوچک در شکل انتخاب، برش پارچه، دوختن آن و رنگ آن کمک کنیدو از ایده و خلاقیت خود در طراحی لباس باربی استفاده کنید و یک لباس زیبا برای او طراحی کنید .

Baby Princesses Room  بازی دخترانه سه شاهزاده خانم کودک که در سبک دخترانه برای شما عزیزان دوستدار آریا گیم قرار داده شده است .اتاق این سه شاهزاده خانم بسیار کثیف است  و شما باید برای یافتن تمام ابزار لازم به آنها کمک کنید و به آنها در شستن پنجره و دور انداختن زباله ها نیز کمک کنید تا اتاق این سه کودک شاهزاده تمیز و براق شود .

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات