ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

بازی اندروید Dragon Slayer EX به فارسی بازی قاتل اژدها ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Dragon Slayer EX برای اندروید ، این بازی که توسط شرکت خوش ساخت IndiFunGame طراحی شده است، یکی از بازی های زیبا در ژانر اکشن و مهیج است که شما را در درون خودش میخکوب خواهد کرد. در بازی قاتل اژدها شما باید دشمنان خود را یکی پس از دیگری نابود و تمام مراحل سخت و طاغت فرسای بازی Dragon Slayer را پشت سر بگذارید و دشمنان خود را از میان بردارید.

بازی اندروید Aliens Drive Me Crazy به فارسی بازی اندروید بیگانگان ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Aliens Drive Me Crazy برای اندروید در سبک بازی های اکشن  که توسط استودیو بازی سازی Rebel Twins برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در کافه بازار  عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی  توسط کاربران امتیاز 4.2 از ۵ داده شده است. بازی فوق‌العاده زیبا و پر طرفدار و محبوب از جمله ان دسته بازی هایی است که طراحی و گیم پلی ان به صورتی ساخته شده است که بازیکنان و کاربران اندرویدی به صورت ناخوداگاه به ان  جذب و مجذوب ان میشوند.

Ghost Bombers بازی سرگرمی, آقای گربه اصلا انتظار نداشت برای پیدا کردن ارواح وجود دارد، و حتی خون آشام! خوب، که تو می خواهی تماس بگیرید اگر شما یک مشکل با ارواح؟ نگاهی به نقش یکی از آنها و انفجار راه خود را از طریق تمام سطوح از این بازی باحال! خوش بگذره!

Barrel Man در این بازی که یکی از سرگرم کننده ترین بازی های آنلاین سبک سرگرمی است با استفاده از راهنمایی های مختلف و به هر بشکه می توانید برسید. بله بله! اما در راه آن است که بسیاری از موانع، بنابراین سعی کنید به آنها اجتناب و به انجام همه چیز برای تبدیل شدن به یک برنده واقعی!

Wack Wrestling Challenge بازی چالش فقدان کشتی یک بازی جذاب و فوق العاده مبارزه ای است که به صورت آنلاین در موبایل و کامپیوتر اجرا می شود اماده مبارزه هستی؟ در این بازی یک فرصت بزرگ برای تمام مهارت های مبارزه خود دارید  به همین دلیل است، فقط سعی کنید به یک برنده واقعی تبدیل شوید در این مبارزه همه چیز بستگی به شما دارد.

Jimmy Jumper بازی جیمی جهنده یک بازی مبارزه ای اکشن برای علاقه مندان به بازی های اکشن خیلی جذاب و زیبا خواهد بود  بنابراین، از نزدیک شدن به دشمنان اجتناب کنید، جمع آوری پول و پاداش های دیگر به شما کمک خواهد کرد که شما را به درجه جنگجو ارتقاء کنید و تا زمانی که زنده ماندید می توانید به بازی ادامه دهید امیدوارم از این بازی که برای شما در آریا گیم قرار داده شده لذت ببرید.

Cyber Chaser Counter Thrust به فارسی عقیب و گریز ضد سایبری: این بازی یکی از محبوبترین و سرگرم کننده ترین بازی در سبک اکشن بوده و از شخصیت های معروفی استفاده شده این بازی دارای مراحل مختلفی و متعددی می باشد ماجرای این باعنع زی به این شکل است که شخصیت آن خود به خود حرکت میکند و شما استفاده از دکمه های های موس و صفحه کلید از موانع عبور کنید

Pirates Kaboom به فارسی دزدان دریایی کابوم یک بازی فوق جذاب در سبک اکشن برای کامپیوتر و به صورت آنلاین داستان این بازی از آنجا شروع می شود که شما در نقش دزدان دریایی به کشتی های کوچک و بزرگ حمله میکنید و آنها را از بین می برید این بازی دارای مراحل مختلفی است و در طول مراحل وسایل کشتی خود را ارتقاء می دهید حتما از انجام بازی لذت خواهید برد

مطمئنا Crush The Tower جذاب ترین بازی چند ماه اخیر سایت و محبوبترین در سبک اکشن می باشد اگر از دوست داران بازی های آنلاین هستید این بازی را حتما بازی کنید موضوع این بازی از این قرار است که شما با کلیک کردن برج را تخریب می کنید یک زمان برای شما در نظر گرفته شده که با جمع کردن سکه افزوده می شود و همچنین باید از خطر های برج به چپ و راست فرار کنید.

Strike Force Heroes 3 در این بازی دشمنان بسیار خطرناکی وجود دارد که شما فقط میتوانید با آنها کنار بیاید و از خود دفاع کنید سعی کنید زنده بمانید دشمنان شما سلاح های فوق پیشرفته ای دارند در مرحله ی اول دچار غافل گیری میشوید

Stick Squad 4 بازی آنلاین تک تیر انداز این بازی آنلاین سبک اکشن داستان این بازی یک تک تیرانداز است که دارای سلاح های مختلف و قدرت های کالیبر متفاوتی می باشد که در هر مرحله سلاح دلخواه خود را انتخاب می کنید و با آن به اهداف خود تیر اندازی می کنید لذت تیر اندازی با پیشرفته ترین سلاح های تک تیر را تجربه کنید

Monkey Defence بازی آنلاین دفاع میمون در این بازی میمون با استفاده از موز ها از خود دفاع میکند داستان این بازی سبک قدیمی باستان انگونه است که به میمون حمله شده و او با بالای درخت فرار کرده و در حال دفاع از خود می باشد.

 

Bubble Boy بازی پسر حبابی یک بازی اکشن و بی نظیر در نوع خودش بوده و در کامپیوتر و موبایل به صورت آنلاین قابل اجرا است زیبای پسر حبابی در این بازی با استفاده از دکمه های space و دکمه های جهت نما استفاده نمایید ، بازی پسر حبابی یاد آور رویاهای یک پسر و پرواز در حباب هاست تمام قطعات را جمع آوری کنید که بتوانید درب ها را باز کنید.

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات