ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

بازی King Rolla آیا شما آماده برای کمک به این پادشاه واقعا چربی و بزرگ؟ پس از آن فقط او را رول و از بین بردن تمام گوسفند در اینجا! مطمئن باشید که شما می توانید انجام دهید. بنابراین، همه چیز بستگی به شما و استفاده از چیزهای مختلف به تصویب تمام مراحل در اینجا. همه چیز روشن است؟ سپس آن را انجام بلافاصله.

Blue Moon بازی های آنلاین هیجان انگیز ترین، که در آن وظیفه شما این است برای نابود کردن همه بچه ها بد است. بنابراین، فقط حرکت کاشی های مختلف و جمع آوری بیش از چهار نابود کردن آن. بنابراین، مطمئن باشید که شما می توانید انجام دهید. فقط ایمان به خود و موفق باشید به شما داشته باشد.

Gravity Cat بازی فکری گربه ماجراجو از سری بازی های سبک فکری مب باشد این گربه کوچولوی زیبا دارای گرانش قویی است که بر روی جعبه ها به دنبال رسیدن به گوشت راه می رود در این بازی آنلاین شما باید دکمه پرش گربه را طوری بزنید که گربه سریعتر به گوشت برسد جذابیت این بازی این است که در عین سادگی هیجان خاصی دارد امیدوارم از این بازی لذت ببرید

Jump Out The Box در این بازی زیبا که در سبک فکری به صورت آنلاین می توانید در کامیپوتر و موبایل خود اجرا کنید و  از روی جعبه ها پرش کنید و به جعبه بعدی بروید داستان این بازی از آنجا شروع می شود که حشرات کوچک ما در جعبه های مقوایی کوچک به سراسر جهان حمل می شوند به آنها کمک کنید که از سوراخ های کوچک فرار کنند جریان هوا در این کار به شما کمک خواهد کرد این بازی برای شما کاربران عزیز آریا گیم قرار داده شده است.

Sorcerers Potion در این بازی معجون جادوگران ه یک گیم با کیفیت فکری بوده و به صورت آنلاین در مرورگر اجرا می شود شما باید اشیاء مخفی را پیدا کرده و از 6 مرحله ی این بازی به خوبی عبور نمایید

Dream Car Wash یک بازی رایگان برای دختران علاقمند به بازی های آنلاین در این بازی شما باید به بهترین شکل ماشین های رویایی را بشوید ،در سه مرحله این بازی را انجام دهید ، تمام ماشین ها یا آسیب دیده اند یا کثیف شده اند به تعمیر ، تزیین و تمیز کردن ماشین ها کمک کنید.

 

Princess Juliet Prison Escape بازی جولیت در زندان در این بازی فکری که به رایگان در مرورگر خود می توانید اجرا کنید شما به جولیت کمک کنید که از زندان فرار کند این بازی در سه مرحله برای سنین مختلف طراحی شده است.در این بازی ژولیت که قصد فرار از زندان دارد شما را به ماجراجویی دعوت می کند او به کمک شما نیاز دارد.

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات