ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

World Best Lasagna به فارسی بهترین لازانیای دنیا این بازی آنلاین با برنامه فلش پلیر اجرای می شود ، در این بازی آنلاین آشپزی اگر شما عاشق لازانیا هستید از این بازی سرگرم کننده لذت خواهید برد و دستور این غذای خوشمزه ایتالیایی را یاد خواهید گرفت اکنون اجازه دهید که سر آشپز گوشت ، پیاز و سیر را به قطعات کوچک تبدیل کند سپس مواد تشکیل دهنده را با سس گوجه فرنگی مخلوط کرده و آنها را بر روی اجاق گاز طبخ دهید فراموش نکنید که سبزیجات را اضافه کنید و همچنین نمک و فلفل را برای مزه آن اضافه کنید وقتی لازانیای شما حاضر شد آن را به شکل دلخواه تزیین کنید.

Cooking Tasty Pizza بازی پخت و پز پیتزای خوشمزه که در سبک بازی آشپزی دخترانه برای شما عزیزان دوستدار گیم سیب قرار داده ایم . شما باید مواد پختن یک پیتزای خوشمزه را تهیه کنید .اول، شما نیاز به آماده سازی خمیر دارید و تمام مواد تشکیل دهنده را در کاسه قرار داده و خوب مخلوط کنید.و بگذارید پخته شود.

Cooking Magic Birthday Cake پختن کیک تولد جادویی، یک بازی دخترانه پخت و پز و از بازی های مناسب برای دختران است. آیا شما آماده برای یادگیری نحوه ی پخت یک کیک خوشمزه هستید؟ در آشپزخانه تمام مواد تشکیل دهنده کیک وجود دارد. نگران نباشید اگر شما نمی دانید که چه کاری انجام دهید، فقط باید طبق دستورالعمل باشید تا بتوانید این کیک خوشمزه را درست کنید و با انواع وسایل آن را تزئین کنید.

Minnie Mouse Chocolate Cake بازی مینی ماوس کیک شکلاتی که در سبک بازی آشپزی برای موبایل اندروید کامپیوتر و غیره قرار داده را می توانید به طور آنلاین بازی کنید مینی ماوس یک کیک شکلاتی جدید خوشمزه ای آماده کرده شما دستور العمل تهیه کیک را نمی دانید فقط مرحله به مرحله کار را جلو ببردید در این بازی آشپزی موادی را نیاز دارید که از سوپر مارکت تهیه کنید و در آشپز خانه قرار دهید مواد تشکیل مخلوط کنید کیک را بپزید و تزیین کنید.

Spanish Fish And Chorizo Soup بازی ماهی و سوپ اسپانیایی که در سبک بازی آنلاین آشپزی بوده و در کامپیوتر ، موبایل اندروید و غیره قابل اجراست طرفداران پخت و پز ، امروز ما باید با دستور غذا خود را به چالش دعوت کنید ماهی اسپانیایی و سوپ ماهی، میگو و نخود، و غیره از موادی هست که امروز باید از آن استفاده کنید و غذای خوب و خوشمزه ای درست کنید.

Eggs With Wacon بازی تخم مرغ با بیکن که در سبک آشپزی بوده و برای اجرا در مرورگر کامپیوتر ، موبایل و غیره قابل اجراست سرآشپز ریزه اندام امروز با داشتن چند تخم مرغ برای صبحانه تصمیم گرفته صبحانه درست کند بنابراین ابتدا به خرید می رود و سپس شروع به درست کردن آن می کند در این بازی آنلاین آشپزی تخم مرغ را با گوشت خوک، سوسیس، نان تست، و تازه آب پرتقال فشرده  آماده می کند این صبحانه انگلیسی دستور العمل کامل ساده ای دارد که هر کسی می تواند آن را آماده و طبخ کند حتی کسانی که در پخت و پز مهارت چندانی ندارد بعد از خوردن این صبحانه شما بدون نیاز به میان وعده  تا زمان ناهار احساس گرسنگی نخواهید کرد.

Equestria Cooking Cake در این بازی امروز دختران اسب سوار می خواهند کیک خوشمزه ای درست کنند آنها به آشپزخانه رفته اند و در آنجا شروع به پیدا کردن ظروف کرده اند به آنها کمک کنید که وسایل مورد نیاز و مواد تشکیل دهنده کیک را آماده کنند و سپس میتوانید شروع به پخت و پز کیک کنید راهنما ها و دستورات پخت کیک و مخلوط مواد تشکیل دهنده جهت درست کردن کیک را دنبال کنید با کمک شما کیک خوشمزه ای درست خواهد شد

Crunchy Sugar Cookies کیک ترد شکری یک بازی آنلاین آشپزی و کیک پزی زیبا در سبک خودش می باشد که در کامپیوتر و موبایل خود به صورت آنلاین می توانید بازی کنید و از آن لذت ببرید داستان این بازی از آنجا شروع می شود که باید یاد بگیرید که چگونه برخی از کیک و شیرینی ها ترد و خوشمزه درست می شوند برای این بازی یک آشپزخانه مجهز و کامل در اختیار شما قرار داده شده است که با استفاده از مواد موجود در این آشپزخانه مانند مخلوط برقی و مواد اولیه کیک ترد و رنگارنگی با استفاده از دستور العمل آماده کنید.

Lunchbox Sandwich Cooking یک بازی آشپزی که طرفداران خودش را در بین جونان دارد شروع این بازی جدید پخت و پز و یاد بگیرند که چگونه به یک ساندویچ ظرف غذا آماده کنند. به سوپر مارکت برو و تمام مواد تشکیل دهنده را خریداری کن. هنگامی که شما همه چیز مورد شما نیاز خریدداری کردید به سمت آشپزخانه حرکت کنید و قطع مواد تشکیل دهنده در برش های نازک.ساندویچ بسیار آسان است. آماده کردن یک لرزش میوه سالم و محل همه چیز را در جعبه نهار قرار دهید!

Cooking Rainbow Birthday Cake در این بازی طبخ کیک رنگین کمان خود را با مخلوط کردن مواد، اضافه کردن رنگ آمیزی مواد غذایی، طبخ کیک خود را در فر و پس از آن شما می توانید آنها را با شیرینی جالب تزئین!

Yummy Ice Pops Games بازی یخمک سازی چه کسی یخمک را در طول تابستان گرم دوست ندارد؟ من تصمیم به ایجاد یک یخمک ویژه گرفته ام برای اینکه شما لذت بررید

Seafood Chef Salmon Ravioli بازی غذا های دریایی و ماهی غزل آلا آیا شما آماده برای نشان دادن مهارت های آشپزی خود هستید؟در این بازی سرگرم کننده جدید و یک ظرف باور نکردنی – راویولی ماهی قزل آلا. مواد غذایی را به تازه، بنابراین با ابتلا به ماهی شما نیاز به شروع می شود. بخش پخت و پز است نه در همه دشوار است، فقط به دنبال دستورالعمل. خوش بگذره!

Delicious Cherry Pie بازی آشپزی درست کردن کلوچه گیلاس خوشمزه از سری بازی های آشپزی جدید در سبک خودش دارای کیفیت بالایی می باشد

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات