ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

Elsa Anna Room Cleaning السا و آنا تمیز کردن خانه که در سبک دکوراسیون برای بازی اندروید و کامپیوتر بوده و در سایت آریا گیم برای شما قرار داده شده است شما می توانید در روز هالووین اتاق السا و آنا را تمیز کنید در این بازی اتاق السا کثیف شده است و نیاز به مرتب شدن دارد روز هالووین است و اگه مهمانی برای آنها بیایید حتما وحشت خواهد کرد.کنترل بازی توسط موس انجام می شود.

بازی Disney College Dorm Decoration دکوراسیون خوابگاه دانشگاه دیزنی السا و باربی ، این بازی که در سبک دخترانه و دکوراسیون می باشد میتوانید به راحتی بر روی موبایل و تبلت اجرا شود السا و راپانزل دانشجو هستند و آنها در یک اتاق مشترک زندگی می کنند این دختر ها عاشق همدیگه هستند ، و با هم به کلاس می روند بهترین میز را انتخاب کنید یک میز راحتی برای السا بگیرید با این بازی زیبا لحظات خوبی را پشت سر بگذارید.

Baby Barbie My Girly Room Decoration بازی باربی کوچولو دکوراسیون اتاق دخترانه که در سبک دکوراسیون و طراحی اتاق یکی از زیباترین بازی ها بوده و به صورت آنلاین میتوانید آن را اجرا نمایید باربی کوچولو امروز تصمیم گرفته اتاق خود را تزئین کند و از شما خواسته که نظرات خود را بدهید و به او کمک کنید بهترین مبلمان را انتخاب کنید یک رنگ دخترانه و رنگارنگ برای اتاق باربی انتخاب کنید کمد ، میز و پا تختی را تمیز و مرتب کنید در این بازی به دیوار مقداری وسیله مانند پرده و غیره اضافه نمایید امیدوارم از این بازی که در آریا گیم برای شما قرار داده شده لذت برده باشید و از دیگر بازی های این سایت دیدن فرمایید.

بازی Girls Room Decoration Games دکوراسیون اتاق 2 یکی از زیباترین بازی های سبک دکوراسیون و طراحی اتاق بوده که به صورت آنلاین در موبایل اندروید و کامپیوتر خود به راحتی اجرا کنید. استفاده از مهارت های در تزئین اتاق در این بازی با نام تجاری جدید! شما یک طراح داخلی و شما می توانید برخی از اتاق های خالی را با نگاه شگفت انگیز خود تغییر دهید.

My Cosy Room Decoration بازی دکوراسیون یک طراح داخلی در این بازی تزئینات جدید است. به این اتاق خالی زیبا با تزئین آنها را به عنوان مکان زیبایی تبدیل کنید. شما باید تمام اشیاء شما نیاز دارید – مبلمان زیبا و لوازم خانگی. خلاق باشید، پیدا کردن اشیاء که دوست دارید و ترکیب آنها به منظور ایجاد اتاق راحت و رنگارنگ. خوش بگذره!

Frozen Sisters Room Decoration السا می خواهد برای تزئین اتاق خواب کودک آنا وسایل را مرتب کند اما او به کمک شما نیاز دارد! اضافه کردن این دو خواهر دوست داشتنی و شروع به لذت داشتن انتخاب طرح های سرد در قلعه یخ زده. پیدا کردن تخت کامل، کمد لباس و فراموش نکنید که برای اضافه کردن نقشه های سرگرم کننده بر روی دیوار برای کمی پر رنگ تر و نشاط بیشتر از نقشه ها استفاده کنید

Cinderella Happy Ending Fiasco در این بازی دخترانه زیبا سیندرلا که یک بازی محبوب و پرطرفدار در بین بازی های آنلاین دخترانه است و بیشترین بازدید را در سایت هایی بزرگ داشته است ، سیندرلا شاهزاده خانم زیبا عشق او طلسم شده و این آخرین راه برای رسیدن به اوست مواد زیادی برای درست کردن معجون وجود دارد شما بر اساس علاقه تان مواد مورد نظرتان را با هم مخلوط کنید 4 مواد انتخاب کنید و آنها را با هم ترکیب کنید در این بازی ممکن است به یک پرنسس فوق العاده زیبا یا حتی یک پیر زن تبدیل شود از انجام این بازی لذت ببرید.

Rapunzel Wardrobe Cleaning بازی تمیز کردن کمد راپانزل یک بازی زیبای سبک تمیز کردن و دکوراسیون بوده که به صورت آنلاین در کامپیوتر و موبایل و تبلت قابل اجرا است در صورتی که بازی اجرا نشد می توانید از آخرین نسخه فلش پلیر که برای شما آماده شده را دانلود کنید فلش پلیر در دو نسخه موبایل و کامپیوتر برای شما قرار داده شده است  راپازل تصمیم گرفته کمد لباس خودش را تمیز کند و از شر لباس های قدیمی خلاص شود به دلیل اینکه حجم کار او زیاد است نیاز به کمک شما دارد قرار دادن وسابل در سبد ، دور انداختن و سایل جانبی شکسته و تمیز نگه داشتن اتاق میتواند کارهایی باشد که راپانزل را خوشحال کند.

Elsa Motel Cleaning السا تمیز کردن هتل یک بازی زیبا و جالب سبک دکوراسیون بوده ه در کامپیوتر ، موبایل و تبلت قابل اجراست السا آخر هفته مهمان دارد و در این بازی السا تصمیم گرفته دکوراسیون خونه را مرتب کنید و تغییراتی در دکوراسیون دهد او تنهایی نمی تواند این همه کار را انجام دهد و به کمک شما نیاز دارد.

Anna And Kristoff Baby Room بازی دکوراسیون اتاق بچه آنا و کریستوف پرطرفداری ترین در سبک دکوراسیون است بچه آنا و کریستوف در نیمه های شب نیاز به مراقبت دارد  وقتی بچه شان گرسنه می شود شیر خوشمزه را گرم کنید و در بطری بگذارید او را در یک پتو بگذارید و شیر بدهید و نوازشش کنید

Elsa Mommy Room Deco بازی دکورایسون مامان السا برای بچه یک بازی آنلاین زیبا در دسته دکوراسیون که در کامپیوتر ، موبایل و تبلت قابل اجرا می باشد السا کوچولو یک دختر زیبا او نیاز دارد که مهارت های چیدن دکوراسیون اتاق را یاد بگیرد اضافه کردن ملکه های یخ زیبا به اتاق تزیین تخت پرده ها و همه ی وسایل برای تبدیل اتاق به یک محیطی شاد برای بچه السا امیدوارم از این بازی لذت ببرید.

Elsa Cleaning Royal Family 2 السا تمیز کردن خانواده سلطنتی در سبک دکوراسیون بوده که به صورت آنلاین میتوانید در موبایل ، تبلت و کامپیوتر اجرا نمایید.

Princess Castle Suite Decoration  بازی شاهزاده خانم قصر پرنسس در سبک بازی های دکوراسیون نوعی جدید بوده که به صورت آنلاین در کامپیوتر ، موبایل و تبلت می توانید اجرا نمایید . آیا دوست دارید که بدانید قصر ملکه پرنسس را چطوری به این زیبایی تمیز می کنند اگر شما این ملکه را دوست دارید به عشق او قصر را تمیز و مرتب کنید.

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات