ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

masha and the bear injured ماشا و خرس زخمی که  برای شما عزیزان دوستدار آریا گیم قرار داده شده است . ماشا بسیار غم انگیز است زیرا خرس به شدت زخمی شده و این دو دوست به خصوص خرس ،نیاز به یک دکتر دارد. در مراقبت خوب از او و بررسی ضربان قلب و درمان زخم ها،درخواست باند و لوسیون ضد عفونی کننده به او کمک کنید. و مطمئن شوید که او کاملا خوب می شود .ماشا و خرس به خاطر کمک شما به آنها بسیار قدردانی می کنند .

Barbie Resurrection Emergency بازی باربی موقعیت اضطراری که سبک بازی باربی و دخترانه بوده این بازی آنلاین در کامپیوتر ، موبایل اندروید و غیره قابل اجراست باربی در آخرین مبارزه با یک تب خیلی بد صدمه دیده و در حال حاضر زندگی او در خطر است.به کمک پزشک بروید و در اتاق اورژانس برای کمک به دکتر جهت انجام CPR و نجات زندگی باربی آماده باشید در این بازی پزشکی باربی مطمئن شوید که او به اندازه کافی اکسیژن در یافت می کند به او برای حفظ مو هیدراته آب بدهید و همچنین با ویتامین ها به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کنید.

Rapunzel Ressurection Emergency اوضاع اضطراری راپونزل که یک بازی زیبای پزشکی می باشد که در کامپیوتر و موبایل میتوانید به صورت انلاین در مرورگر خود اجرا نمایید داستان بازی از آنجا شروع می شود که راپونزل تصادف کرده و به بیمارستان منتقل شده دکتر به کمک السا وضعیت او را بررسی می کنند در این بازی وضعیت راپانزل نامساعد است و السا با کم تیم احیاء در حال نجات او می باشند شما باید همه ی مراحل را به خوبی پشت سر گذارید.

Rapunzel Real Dentist یک بازی پزشکی و فوق العاده زیبا فلش است که در تمام مرورگر ها به صورت آنلاین بر روی موبایل و کامپیوتر اجرا می شود حتی شاهزاده خانم بلوند زیبا نمیتواند به دور از حفره و او را به رفتن سریع به دندانپزشک است.راپونزل از درد دندان در دفتر خود و سعی می کند به رفع مشکل خود بپردازد.ابزار خود را برای دیدن جایی که حفره است انتخاب کنید، آرام کردن بیمار هنگامی که او به احساس خوبی ندارد به روند درمان کمک می کند.

Super Barbie Brain Doctor بازی فوق العاده باربی ، احساس سرگیجه به تازگی، ممکن است چیزی اشتباه با مغز او وجود دارد! او در این بازی جدید اضافه می شود و دکتر شخصی او. شما باید برای انجام عمل جراحی به باربی و دوباره. نگران نباشید اگر شما نمی دانید که چه باید بکنید. فقط به دنبال دستورالعمل، کامل تمام مراحل و سوپر باربی احساس در پایان بسیار بهتر خواهد

Minion Injured Helpame مینیون مجروح من یک بازی آنلاین رایگان در اینجا در سایت بازی آریا گیم است. اگر شما می خواهید به بازی های بیشتر، از مینیون دکتر بینی بیمار یا عوامل مبارزه برخاسته است.

Minion Throat Doctor بازی مینیون دکتر یک بازی رایگان برای دختران به بازی آنلاین درآریا گیم است. شما می بازی مینیون را در مرورگر خود به صورت رایگان بازی. پیوستن به یک مینیون کمی خنده دار در یک بازی جدید و هیجان انگیز پزشکی! شروع به درمان عفونت های گلو و در اتاق دکتر با استفاده از ابزار پزشکی بسیار جذاب است. استخراج اشکالات تند و زننده، تمیز کردن این منطقه و با استفاده از لیزر سرد برای کشتن هر گونه میکروب باقی مانده است.

Pony Doctor بازی دامپزشک اسب دکتر یک بازی رایگان برای دختران علاقمند به بازی های آنلاین شما می توانید اسب دامپزشک را در مرورگر خود به صورت رایگان بازی کنید. در این بازی پای پانی آسیب میبیند و شما باید به او کمک کنید که مشکلش برطرف شود

Rapunzel Mommy Real Makeover بازی دختر شاهزاده خانم راپانزل دوست دارد کشف اسرار از قبل سلطنتی واقعی با شاهزاده خانم بلوند و شروع به استفاده از ماسک صورت. پایان درمان آبگرم و لذت ببرید به نظر میرسد در جلسه آرایش بازی لباس و انتخاب آنچه شما فکر می کنم لباس راپانزل و دخترش بهترین را انتخاب کنند، آنها را تبدیل به شاهزاده خانم واقعی است.

Minion Brain Doctor بازی یک عمل جراحی مغز و خنده دار پیدا کردن آنچه در داخل سر یک شخص یا جانور سوگلی است. شروع به آزمایش در آزمایشگاه با ابزار سرگرم کننده و آمادگی شخص یا جانور سوگلی برای عمل جراحی بزرگ است. گوش دادن به ضربان قلب خود را، او تزریق مناسب می دهد و پس از آن شروع به کاوش در مغز خود را! شما بسیاری از چیزهای سرگرم کننده مانند ستاره های کمی و مواد رادیو اکتیو پیدا کنید. پایان کردن عمل جراحی و شخص یا جانور سوگلی خواهد شد احساس خیلی بهتر!

Super Sports Surgery Rugby بازی جراحی راگبی که یک بازی هیجان انگیز در سبک پزشکی بوده و به صورت آنلاین در کامپیوتر و موبایل شما قابل اجرا است  همانطور که می دانید راگبی می تواند واقعا بی رحمانه باشد و زمان آن برای انجام عملیات جراحی فرا رسیده است. شما باید عجله کنید بیمار شما به شدت درد می کشد.

Minion Hospital Recovery مینیون یکی از محبوب ترین شخصیت های بازی می باشد این بازی در سبک پزشکی برای کامپوتر و گوشی موبایل به صورت با کیفیت توسط شرکت گیگیرل تهیه و تولید شده است داستان از آنجا شروع می شود که یک میز بر روی مینیون ها سقوط میکند و آنها آسیب می بینند اکنون شما مسئول رسیدگی به حال یکی از مینیون ها می باشد

Minion Ear Doctor یک بازی پزشکی است که آنلاین قابل اجراست « مینیون ها »، موجودات زرد رنگ محبوبی که اولین بار توسط شرکت یونیورسال به همگان معرفی شدند، در این بازی گوش مینیون عفونت کرده و موجودات عجیب و غریبی تو گوشش رفتن با وسایلی مثل گوش پاک کن و قیچی پاک کنید

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات