ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

نرم افزار اندروید CyberLink PowerDirector به فارسی دانلود برنامه قدرتمندترین ویرایشگر ویدئو ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار CyberLink PowerDirector برای اندروید ، اگر نیاز به برنامه ای دارید که ویدیو های خودتان را به شیوه ای حرفه ای ویرایش کنید، برنامه CyberLink PowerDirector که امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ از کاربران خود دریافت کرده است میتواند بهترین گزینه برای انجام این کار بار باشد. شما هم اکنون می توانید برنامه CyberLink PowerDirector را به صورت کاملا رایگان از سایت گیم سیب دانلود نمایید. این برنامه به شما امکان جداسازی فیلم، میکس آن با فیلم های دیگر و صداگذاری بر روی آنها سیستم قابلی را برای شما به وجود آورده است تا کار خود را به خوبی و به نحو صحیح پیش ببرید.

نرم افزار اندروید Reverse Movie FX Unocked به فارسی دانلود برنامه معکوس کردن ویدئو ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار Reverse Movie FX Unocked برای اندروید ، اگر به دنبال کمی نوآوری هستید برنامه Reverse Movie FX Unocked را حتما امتحان کنید. با این برنامه شما می توانید به راحتی فیلم های خود را به عقب برگردانید. این برنامه به شما امکان برعکس کردن ویدیو هایتان و همچنین با دادن  امکانات دیگر توسط این برنامه به شما  می توانید ویدیو های خلاقانه ای برای خود تهیه کنید.

نرم افزار اندروید MediaMonkey Pro به فارسی دانلود برنامه پخش و مدیریت مدیا ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار MediaMonkey Pro برای اندروید ،  فرمت های مختلف صوتی ، تصویری بخش مهمی از اطلاعات ما در دنیای دیجیتالی  هستند. اما مشکل همیشگی ما مدیریت این فایل ها به صورت کامل و بهینه است، شما می توانید با داشتن برنامه MediaMonkey Pro تمام فایل های چندرسانه ای خود را مدیریت کنید و از پشتیبانی بالای این برنامه و امکانات ویژه آن لذت ببرید.

نرم افزار اندروید YoWindow Weather به فارسی دانلود برنامه هواشناسی ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار YoWindow Weather برای اندروید ، در این برنامه شما قادر خواهید آب و هوا و وضعیت شهرهای مختلف را به صورت آنلاین مشاهده کنید. این برنامه با داشتن ویژگی های منحصر به فرد خود توانسته در گوگل پلی بازدید بسیار خوبی داشته باشد، برنامه YoWindow Weather توسط استودیو RepkaSoft طراحی شده است.

نرم افزار اندروید به فارسی برنامه خلافی خودرو + پرداخت جریمه ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار برنامه خلافی خودرو برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند و محبوب خلافی خودرو + پرداخت جریمه که در زمینه پرداخت و مشاهده خلافی و جریمه خودرو میباشد. که به تازگی نسخه جدید ان توسط گروه نرم افزاری صلصال منتشر شده است که برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به صورت رایگان و پرداخت درون برنامه ای عرضه شده است. همچنین به برنامه توسط کاربران امتیاز  ۴٫۴ از ۵ از داده شده است.  

نرم افزار اندروید Password Safe and Manager Pro به فارسی دانلود برنامه مدیریت حرفه ای رمز های عبور ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار Password Safe and Manager Pro برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند و محبوب  که در زمینه مدیریت رمز عبور  می باشد که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است که برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. همچنین به برنامه توسط کاربران امتیاز ۴٫۶ از ۵ از داده شده است.

نرم افزار اندروید Stellio Music Player به فارسی دانلود برنامه موزیک پلیر استلیو ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار Stellio Music Player برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند و محبوب در زمینه اجرای ویدیو و صدا در گوشی یا تبلت اندرویدی شما که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به قیمت ۱٫۹۹ دلار  در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به برنامه Stellio Music Player توسط کاربران امتیاز ۴٫۶  از ۵ از داده شده است.

نرم افزار اندروید WCleaner به فارسی دانلود برنامه حذف فایل های واتس اپ ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار WCleaner برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند و محبوب WCleaner که در زمینه  حذف و مدیریت فایل های دانلود شده از واتس آپ می باشد که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است که برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به قیمت ۰٫۹۹ دلار در گوگل پلی عرضه شده است. همچنین به برنامه توسط کاربران امتیاز بی نظیر ۴٫۴ از ۵ از داده شده است. اپلیکیشنی و ابزاری کاربردی در زمینه بهینه سازی و حذف فایلهای اضافی ویژه واتس اپ که با رابط کاربری ساده و  راحتی و کاربردی بودنش شما را در حذف فایل های غیر ضروری و  همینطور کش واتس اپ کمک میکند.

نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro به فارسی دانلود برنامه ایجاد نوار میانبر کناری ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار Circle Sidebar Pro برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند و محبوب در زمینه دسترسی سریع به انواع اپلیکیشن های نصب شده در گوشی یا تبلت اندرویدی شما که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به قیمت ۱٫۹۹ دلار  در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به Circle Sidebar Pro برنامه توسط کاربران امتیاز ۴٫۴  از ۵ از داده شده است. این برنامه کاربردی و مفید که در زمینه دسترسی سریع به برنامه هایی که روزانه با انها زیاد سرو کار دارید و از ان مرتب استفاده میکنید بسیار مناسب است.

نرم افزار اندروید AppLock به فارسی دانلود برنامه قفل حرفه ای اپلیکیشن ها ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار AppLock برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند AppLock در زمینه رمز گذاری بر روی انواع فایلها و داده ها در دستگاه های اندرویدی که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به صورت رایگان در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به AppLock برنامه توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ از داده شده است.

نرم افزار اندروید Wallz به فارسی دانلود برنامه والپیپر والز ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار Wallz برای اندروید ، نسخه جدید و بروز شده اپلیکیشن قدرتمند در زمینه پیدا کردن و  دسترسی به والپیپر های زیبا که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که به صورت رایگان در مارکت گوگل  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است و در گوگل پلی  عرضه شده است. همچنین به برنامه Wallz توسط کاربران امتیاز بی نظیر ۴٫۷ از ۵ از داده شده است.  ایا از والپیپر و عکس  صفحه اول گوشی خود خسته شده اید و احساس میکنید کسل کننده شده است و حالا دنبال والپیپر میگردید پس دست نگه دارید

نرم افزار اندروید AirDroid به فارسی دانلود برنامه مدیریت اندروید از طریق اینترنت ، که آخرین نسخه برنامه ایردروید را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار AirDroid برای اندروید ، نسخه جدید و بروز شده اپلیکیشن قدرتمند در زمینه مدریت و کنترل گوشی و سیستم اندروید با کامپیوتر از راه دور با wifi که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به صورت رایگان  در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به برنامه  توسط کاربران امتیاز ۴٫۷ از ۵ از داده شده است. AirDroid برنامه ای که در این  یکی از ابزارهای کاربردی و مهم میباشد که شاید برای شما پیش امده باشد که احتیاج داشته باشید فایلهایی را از کامپیوتر و یا  بر عکس منتقل کنید

نرم افزار اندروید FL Studio به فارسی دانلود برنامه استودیوی ساخت موزیک ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار FL Studio برای اندروید ، نسخه جدید و بروز شده اپلیکیشن قدرتمند FL Studio در زمینه  ویرایش صدا و صدا گذاری و تولید اهنگ که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و با قیمت ۱۶٫۴۹ دلار  در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به برنامه FL Studio اف ال استودیو توسط کاربران امتیاز بی نظیر ۴٫۲ از ۵ از داده شده است. یک استودیوی مجهز و کامل و پیشرفته  در زمینه اهنگ سازی و ویرایش صدا را در دستگاه اندرویدی خود  را داشته باشید.

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات