ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

parsimperia

دانلود نسخه اندروید

بازی Fun Run Arena مشابه بازی سونیک ، قارچ خور و دیگر بازیهای سبک ماجرایی طراحی و تولید شده است ولی گیم پلی آن کاملا متفاوت است با چالش های جالب و دوست داشتی ، بر خلاف بازی های ذکر شده هدف از بازی رقابت بازی دیگر بازیکنان در اینترنت بوده پش بازی به صورت آنلاین است و با سایر رقیبان به رقابت می پردازید

شروع بازی
parsimperia

پارس ایمپریا ، آنلاین و تحت وب

پارس ایمپریا یک بازی استراتژی آنلاین میباشد که تاریخ آن برمیگردد به قبل از پیدایش اسلحه باروتی. این دوره های تاریخی شامل زمانی بوده که صلح و آرامش روی لبه تیغه های فولادی سرد تضمین می شده است، با کمک سواره نظام سنگین و کمان داران با کمان های بزرگ. به هزاران بازیکن جهانی ملحق شوید که هرگز نمی خوابند!

شروع بازی

نرم افزار اندروید به فارسی برنامه خلافی خودرو + پرداخت جریمه ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار برنامه خلافی خودرو برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند و محبوب خلافی خودرو + پرداخت جریمه که در زمینه پرداخت و مشاهده خلافی و جریمه خودرو میباشد. که به تازگی نسخه جدید ان توسط گروه نرم افزاری صلصال منتشر شده است که برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به صورت رایگان و پرداخت درون برنامه ای عرضه شده است. همچنین به برنامه توسط کاربران امتیاز  ۴٫۴ از ۵ از داده شده است.  

نرم افزار اندروید Password Safe and Manager Pro به فارسی دانلود برنامه مدیریت حرفه ای رمز های عبور ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار Password Safe and Manager Pro برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند و محبوب  که در زمینه مدیریت رمز عبور  می باشد که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است که برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. همچنین به برنامه توسط کاربران امتیاز ۴٫۶ از ۵ از داده شده است.

نرم افزار اندروید Stellio Music Player به فارسی دانلود برنامه موزیک پلیر استلیو ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار Stellio Music Player برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند و محبوب در زمینه اجرای ویدیو و صدا در گوشی یا تبلت اندرویدی شما که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به قیمت ۱٫۹۹ دلار  در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به برنامه Stellio Music Player توسط کاربران امتیاز ۴٫۶  از ۵ از داده شده است.

نرم افزار اندروید WCleaner به فارسی دانلود برنامه حذف فایل های واتس اپ ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار WCleaner برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند و محبوب WCleaner که در زمینه  حذف و مدیریت فایل های دانلود شده از واتس آپ می باشد که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است که برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به قیمت ۰٫۹۹ دلار در گوگل پلی عرضه شده است. همچنین به برنامه توسط کاربران امتیاز بی نظیر ۴٫۴ از ۵ از داده شده است. اپلیکیشنی و ابزاری کاربردی در زمینه بهینه سازی و حذف فایلهای اضافی ویژه واتس اپ که با رابط کاربری ساده و  راحتی و کاربردی بودنش شما را در حذف فایل های غیر ضروری و  همینطور کش واتس اپ کمک میکند.

نرم افزار اندروید Circle Sidebar Pro به فارسی دانلود برنامه ایجاد نوار میانبر کناری ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار Circle Sidebar Pro برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند و محبوب در زمینه دسترسی سریع به انواع اپلیکیشن های نصب شده در گوشی یا تبلت اندرویدی شما که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به قیمت ۱٫۹۹ دلار  در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به Circle Sidebar Pro برنامه توسط کاربران امتیاز ۴٫۴  از ۵ از داده شده است. این برنامه کاربردی و مفید که در زمینه دسترسی سریع به برنامه هایی که روزانه با انها زیاد سرو کار دارید و از ان مرتب استفاده میکنید بسیار مناسب است.

نرم افزار اندروید AppLock به فارسی دانلود برنامه قفل حرفه ای اپلیکیشن ها ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار AppLock برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند AppLock در زمینه رمز گذاری بر روی انواع فایلها و داده ها در دستگاه های اندرویدی که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به صورت رایگان در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به AppLock برنامه توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ از داده شده است.

نرم افزار اندروید Wallz به فارسی دانلود برنامه والپیپر والز ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار Wallz برای اندروید ، نسخه جدید و بروز شده اپلیکیشن قدرتمند در زمینه پیدا کردن و  دسترسی به والپیپر های زیبا که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که به صورت رایگان در مارکت گوگل  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است و در گوگل پلی  عرضه شده است. همچنین به برنامه Wallz توسط کاربران امتیاز بی نظیر ۴٫۷ از ۵ از داده شده است.  ایا از والپیپر و عکس  صفحه اول گوشی خود خسته شده اید و احساس میکنید کسل کننده شده است و حالا دنبال والپیپر میگردید پس دست نگه دارید

نرم افزار اندروید AirDroid به فارسی دانلود برنامه مدیریت اندروید از طریق اینترنت ، که آخرین نسخه برنامه ایردروید را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار AirDroid برای اندروید ، نسخه جدید و بروز شده اپلیکیشن قدرتمند در زمینه مدریت و کنترل گوشی و سیستم اندروید با کامپیوتر از راه دور با wifi که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به صورت رایگان  در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به برنامه  توسط کاربران امتیاز ۴٫۷ از ۵ از داده شده است. AirDroid برنامه ای که در این  یکی از ابزارهای کاربردی و مهم میباشد که شاید برای شما پیش امده باشد که احتیاج داشته باشید فایلهایی را از کامپیوتر و یا  بر عکس منتقل کنید

نرم افزار اندروید FL Studio به فارسی دانلود برنامه استودیوی ساخت موزیک ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار FL Studio برای اندروید ، نسخه جدید و بروز شده اپلیکیشن قدرتمند FL Studio در زمینه  ویرایش صدا و صدا گذاری و تولید اهنگ که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و با قیمت ۱۶٫۴۹ دلار  در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به برنامه FL Studio اف ال استودیو توسط کاربران امتیاز بی نظیر ۴٫۲ از ۵ از داده شده است. یک استودیوی مجهز و کامل و پیشرفته  در زمینه اهنگ سازی و ویرایش صدا را در دستگاه اندرویدی خود  را داشته باشید.

نرم افزار اندروید PicsArtبه فارسی دانلود برنامه استودیو عکس قدرتمند PicsArt ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار PicsArt برای اندروید ، نسخه جدید برنامه قدرتمند و محبوب PicsArt که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به صورت رایگان در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به PicsArt برنامه توسط کاربران امتیاز بی نظیر ۴٫۴ از ۵ از داده شده است.

نرم افزار اندروید CM Browser به فارسی دانلود برنامه مرورگر پرسرعت سی ام ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار CM Browser برای اندروید ، نسخه جدید مرورگر وب  CM Browser که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است  که  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. و به صورت رایگان در گوگل پلی  عرضه شده است . همچنین به  برنامه CM Browser توسط کاربران امتیاز بی نظیر ۴٫۷ از ۵ از داده شده است.

نرم افزار اندروید Line به فارسی دانلود برنامه لاین جدید ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار Line برای اندروید ، دانلود برنامه تماس و پیام رایگان لاین ارتباط را در سرتاسر جهان تغییر داده، شما را به خانواده، دوستان و کسانی که دوستشان دارید نزدیک کرده است. با لاین تماس های صوتی و تصویری، پیام، و انواع بی شماری از برچسب های هیجان انگیز، شما قادر خواهید بود تا خود را به روش هایی که اصلاً فکرش را نمی کردید بیان کنید (نشان دهید). با بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر در سرتاسر دنیا، توسعه برنامه لاین به طور مداوم ادامه خواهد داشت تا تجربیات جدید هیجان انگیز و راحتی بیشتری را فراهم نماید.

نرم افزار اندروید ES File Explorer به فارسی دانلود فایل منیجر اندروید ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود نرم افزار ES File Explorer برای اندروید ، یک مدیریت فایل و یک فایل منیجر اندروید کامل شامل ( تصویر، موسیقی، فیلم، اسناد، برنامه) برای استفاده ی محلی و شبکه (هردو) می باشد. ES File Explorer با بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر در سرتاسر جهان به مدیریت گوشی اندروید شما، و مدیریت موثر و کارآمد فایل ها و به اشتراک گذاری فایل ها بدون هزینه داده کمک می کند.

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات