ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

دانلود بازیدانلود بازی Ninja Assassin 1.2.8 – بازی نینجای قاتل اندروید + مود + تریلر

تاریخ انتشار: 07 آذر 1396
بازدید: 171 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
بازی Ninja Assassin

بازی Ninja Assassin یک بازی بسیار زیبا و جذاب در سبک بازی های اکشن اندروید می باشد. در این بازی شما در نقش کاراکتر اصلی بازی ایفای نقش می کنید و باید تمامی دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید. داستان بازی از این قرار است که به دهکده ی نینجای قاتل بازی حمله شده و تمامی مردم آن را کشته اند حال این نینجا با توانایی های بسیار خوب خود می خواهد انتقام دهکده ی خود را از دشمنانش بگیرد و همه ی آن  ها را از بین ببرد. شما باید به این نینجا در بازی Ninja Assassin کمک کنید تا به هدف خود برسد و دشمنان خود را نابود کند. اگر از علاقه مندان به بازی های اکشن باشید بازی Ninja Assassin نیز همانند بازی Broken Dawn II می تواند شما را برای ساعت های طولانی سر گرم بازی کند.

بازی Ninja Assassin

(بیشتر…)

دانلود بازیدانلود بازی Shadow of Death: Dark Knight 1.16.1.0 – بازی اکشن سایه مرگ اندروید + مود + تریلر

تاریخ انتشار: 15 آبا 1396
بازدید: 171 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Shadow of Death: Dark Knight

Shadow of Death: Dark Knight یک بازی جذاب و کم حجم در سبک بازی های اکشن می باشد که در آن شما نقش کاراکتر اصلی بازی به نام مکس را باید بازی کرده و در آن ایفای نقش کنید. در این بازی جذاب شما باید در هر ماموریتی که برای شما به وجود می آید بهترین عملکرد خود را به جا بگذارید و با شکست دادن دشمن هایی که بر سر راه شما قرار می گیرند خود را به آخر ماموریت برسانید و با موفقیت آن را به اتمام برسانید. اگر شما نیز از علاقه مندان به بازی های اکشن باشید Shadow of Death: Dark Knight نیز همانند بازی Gods of Rome می تواند شما را برای ساعت های طولانی با گیم پلی عالی خود سر گرم کند.

Shadow of Death: Dark Knight

(بیشتر…)

دانلود بازیدانلود بازی Underworld Stick Mafia +18 2.6 – بازی اکشن و جذاب مافیای آدمک ها اندروید + مود + تریلر

تاریخ انتشار: 06 آبا 1396
بازدید: 249 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Underworld Stick Mafia +18

Underworld Stick Mafia +18 یک بازی بسیار زیبا و اعتیاد آور در سبک بازی اکشن و استیک منی می باشد. در این بازی شما نقش یک استیک من را بازی می کنید که قصد دارد شهر را از آشوب و غوقا نجات دهد. در Underworld Stick Mafia +18 شهر پر شده از آدمک های مافیایی که شهر را تصرف کرده اند و در کوچه خیابان ها می چرخند و به مردم شهر آسیب می رسانند. این وظیفه شما می باشد که با هدایت استیک من خود و با تیر اندازی بی نقص و هدف قرار دادن ادمک های مافیایی آن  ها را بکشید و مردم را از دست آدمک های مافیایی نجات دهید. اگر شما از علاقه مندان به بازی های استیک من در سبک اکشن باشید این بازی می تواند از بهترین گزینه ها برای شما باشد.

Underworld Stick Mafia +18

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی Noblemen 1896 v1.00.03.2 – دانلود بازی اکشن نوبلمن اندروید + مود + دیتا

تاریخ انتشار: 17 شهر 1396
بازدید: 485 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Noblemen 1896

استودیو Foursaken Media یکی از توسعه دهندگان مطرح بازیهای موبایلی بوده که اخیرا تصمیم می گیرد به توسعه عنوان اکشن Noblemen 1896 را توسعه داده و منتشر کند. این بازی که برای تبلت ها و تلفن های هوشمند طراحی شده و همچنین چند روز قبل توسط Foursaken Media در گوگل پلی به انتشار رسید. در همان ابتدا انتشار موفق شد با واکنش های مثبت گیمرها رو به رو گردد و امتیاز بالایی کسب کند.

(بیشتر…)

دانلود بازیدانلود بازی My Cafe 2017.8.1 – بازی مدیریت کافی شاپ من + مود + دیتا

تاریخ انتشار: 13 شهر 1396
بازدید: 389 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
My Cafe

بازی های موبایل در سبک و ساختار مختلفی توسعه یافته و منتشر می شوند. در این میان استودیو Melsoft Games در زمینه تولید و توسعه بازی های موبایل بسیار مطرح بوده و اخیرا عنوان My Cafe: Recipes & Stories را منتشر کرده است. براساس گزارش گوگل پلی، تاکنون بیش از 50 میلیون بار My Cafe: Recipes & Stories را دانلود کردند و این نشان از کیفیت ساخت بالا و مراحل لذت بخش گیم پلی آن است. در این بازی شما باید به مدیریت کافی شاپ بپردازید و با دوست قدیمی Ann در شهری زیبا و آرام با افتتاح یک کافی شاپ ایده آل به مردم آن شهر سرویس غذا ارائه دهید.

(بیشتر…)

دانلود بازیدانلود Assassins Creed Rebellion 1.1.1 – بازی اندروید اساسین کرید: شورش

تاریخ انتشار: 06 شهر 1396
بازدید: 387 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۱
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Assassins Creed Rebellion

بازی اندروید Assassins Creed Rebellion به فارسی بازی اندروید اساسین کرید ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود Assassins Creed Rebellion برای اندروید ، که در سبک بازی های اکشن که توسط استودیو بازی سازی Ubisoft برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. و ما به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم ، همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز 4.4 از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Pathos Full 1.0 – بازی پازل سرگرم کننده پاتوس

تاریخ انتشار: 28 تیر 1396
بازدید: 527 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Pathos

بازی اندروید  Pathos به فارسی بازی اندروید پاتوس ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود Pathos  برای اندروید ، که در سبک بازی های فکری که توسط استودیو بازی سازی  Channel 4 Television Corporation برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به قیمت 2.5 دلار در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. و ما به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم ، همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۱ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید OXENFREE 2.5.8 – بازی فرار از جزیره + دیتا

تاریخ انتشار: 10 تیر 1396
بازدید: 391 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
OXENFREE

بازی اندروید OXENFREE به فارسی بازی اندروید فرار از جزیره ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود OXENFREE برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجرایی که توسط استودیو بازی سازی  Night School Studio برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به  قیمت 5 دلار در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. و ما به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم ، همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز 4.4 از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Midnight Calling: Jeronimo Full 1.0 – بازی جرونیمو + دیتا

تاریخ انتشار: 08 تیر 1396
بازدید: 312 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Midnight Calling

بازی اندروید Midnight Calling به فارسی بازی اندرویدجرونیمو ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود Midnight Calling برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجرایی که توسط استودیو بازی سازی Big Fish Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. و ما به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم ، همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز 4.1 از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Evhacon 2 1.2 – بازی شمشیری اواکن 2 اندروید + دیتا

تاریخ انتشار: 10 تیر 1396
بازدید: 268 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Evhacon 2

بازی اندروید Evhacon 2 به فارسی بازی اندرویداواکن 2 ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود Evhacon 2 برای اندروید ، که در سبک بازی های اکشن که توسط استودیو بازی سازی Retroverso Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که با قیمت 1.5 دلار  در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. و ما به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم ، همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Constantine 1.02 – بازی کنستانتین + مود + دیتا

تاریخ انتشار: 05 تیر 1396
بازدید: 474 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۳
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Constantine

بازی اندروید Constantine به فارسی بازی اندروید کنستانتین ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود Constantine برای اندروید ، که در سبک بازی های  اکشن که توسط استودیو بازی سازی Ntree4 برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به قیمت 4.5 دلار  در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. و ما به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم ، همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Project: Muse 1.8.2 – بازی موزیکال فوق العاده + مود + دیتا

تاریخ انتشار: 03 تیر 1396
بازدید: 455 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Project: Muse

بازی اندروید Project: Muse  به فارسی بازی اندروید موزیکال فوق العاده  ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود Project: Muse برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراجویی موزیکال که توسط استودیو بازی سازی Rinzz Co. Ltd برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز 4.2 از 5 داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Ace Force: Joint Combat 1.0.1 – بازی نبرد هوایی + مود + دیتا

تاریخ انتشار: 01 تیر 1396
بازدید: 429 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Ace-Force-Joint-Combat-icon

بازی اندروید Ace Force به فارسی بازی اندروید نبرد هوایی ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود Ace Force برای اندروید  ، که در سبک بازی های اکشن و توسط استودیو بازی سازی OneWorld Mobile Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۳ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Dead Reckoning: Cove Full 1.0 – بازی فکری ساحل + دیتا

تاریخ انتشار: 07 خرد 1396
بازدید: 454 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Dead Reckoning

بازی اندروید Dead Reckoning به فارسی بازی اندروید ساحل ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Dead Reckoning برای اندروید ، که در سبک بازی های فکری که توسط استودیو بازی سازی Big Fish Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که با قیمت 3.99 دلار در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است و ما به صورت رایگان آن را در گیم سیب برای شما قرار داده ایم . همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز 5 از 5 داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید WorldCraft : 3D Build & Craft v2.6 – بازی پرطرفدار ورلد کرافت + مود

تاریخ انتشار: 30 ارد 1396
بازدید: 1,631 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
WorldCraft

بازی اندروید WorldCraft به فارسی بازی اندروید ورلد کرافت ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود WorldCraft برای اندروید ، که در سبک بازی های آرکید ماجرایی و توسط استودیو بازی سازی Playlabs برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز 4.3 از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Iron Tanks 2.54 – بازی آنلاین تانک های آهنین

تاریخ انتشار: 30 ارد 1396
بازدید: 161 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
iron tanks

بازی اندروید Iron Tanks به فارسی بازی اندروید آنلاین تانک های آهنین ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود Iron Tanks برای اندروید ، که در سبک بازی های اکشن و توسط استودیو بازی سازی Extreme Developers برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۵ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Safari Smash 3.3.117.703311502 – بازی پازلی برخورد سافاری

تاریخ انتشار: 29 فرو 1396
بازدید: 91 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Safari Smash

بازی اندروید Safari Smash به فارسی بازی اندروید پازلی برخورد سافاری ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود Safari Smash برای اندروید ، که در سبک بازی های معمایی که توسط استودیو بازی سازی Jam City Inc برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۵ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Ottomania 6.0.3 – بازی استراتژی جالب و محبوب عثمانی ها + مود

تاریخ انتشار: 09 فرو 1396
بازدید: 110 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(4 رای)
Ottomania

بازی اندروید Ottomania به فارسی بازی اندروید عثمانی ها ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Ottomania برای اندروید ، که در سبک بازی های استراتژیک  که توسط استودیو بازی سازی Gamemine برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی  توسط کاربران امتیاز 4.1 از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Queen’s Quest 2 v1.0 – بازی تلاش ملکه 2 + دیتا

تاریخ انتشار: 07 فرو 1396
بازدید: 73 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(3 رای)
Queen's Quest 2

بازی اندروید  Queen’s Quest 2 به فارسی بازی اندروید تلاش ملکه 2 آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Queen’s Quest 2 برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراجویی  توسط استودیو بازی سازی  Artifex Mundi  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز 4.4 از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Attic over Attic 1.01 – بازی ماجراجویی متفاوت + دیتا

تاریخ انتشار: 15 فرو 1396
بازدید: 59 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(5 رای)
Attic over Attic

بازی اندروید Attic over Attic به فارسی بازی اندروید ماجراجویی متفاوت  ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Attic over Attic برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراجویی که توسط استودیو بازی سازی Studio Attic برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی Attic over Attic توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Candles of the Dead 1.0 – بازی ماجراجویی – ترسناک

تاریخ انتشار: 04 فرو 1396
بازدید: 189 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Candles of the Dead

بازی اندروید Candles of the Dead به فارسی بازی اندروید  ماجراجویی – ترسناک ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی  برای Candles of the Dead اندروید ، که در سبک بازی های ترسناک توسط استودیو بازی سازی Chiller Soft برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که با قیمت 0.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده و ما آن را به صورت رایگان در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز 5 از 5 داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Active Soccer 2 DX 1.1.1 – بازی فوتبال نوآورانه

تاریخ انتشار: 15 فرو 1396
بازدید: 175 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Active Soccer 2

بازی اندروید 2 Active Soccer به فارسی بازی اندروید فوتبال نوآورانه ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی 2 Active Soccer برای اندروید ، که در سبک بازی های  ورزشی که  توسط استودیو بازی سازی The Fox Software  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی Active Soccer توسط کاربران امتیاز ۴٫۳ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Tiny Gladiators 1.0.4 – بازی گلادیاتورهای کوچک + مود

تاریخ انتشار: 13 فرو 1396
بازدید: 105 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Tiny Gladiators

بازی اندروید Tiny Gladiators به فارسی بازی اندروید  گلادیاتورهای کوچک آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Tiny Gladiators برای اندروید ، که در سبک بازی های  ارکید اکشن توسط استودیو بازی سازی BoomBit Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۳ از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید The Darkest Woods Full 1.5.0 – بازی ترسناک تاریک ترین جنگل

تاریخ انتشار: 02 اسف 1395
بازدید: 58 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
The Darkest Woods

بازی اندروید The Darkest Woods  به فارسی بازی اندروید تاریک ترین جنگل ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی  The Darkest Woods برای اندروید ، که در سبک بازی های ترسناک که  توسط استودیو بازی سازی  Team Support برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۶  از ۵ داده شده است . (بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید STELLAR FOX v1.17 – بازی پازل فوق العاده اندروید + مود

تاریخ انتشار: 08 اسف 1395
بازدید: 24 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
STELLAR FOX

بازی اندروید  STELLAR FOX به فارسی بازی اندروید پازل فوق العاده ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی STELLAR FOX برای اندروید ، که در سبک بازی های پازل  که  توسط استودیو بازی سازی برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز4.1  از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Kill Shot Bravo 4.2 – بازی اسنایپری شلیک مرگبار اندروید + مود + تریلر

تاریخ انتشار: 12 آبا 1396
بازدید: 257 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Kill Shot Bravo آپدیت

Kill Shot Bravo به فارسی بازی اندروید  اسنایپری شلیک مرگبار ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Kill Shot Bravo برای اندروید ، که در سبک بازی های   اکشن که  توسط استودیو بازی سازی  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز4.7  از ۵ داده شده است.

Kill Shot Bravo

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید War Wings 1.88.51 – بازی پرندگان پولادین + دیتا

تاریخ انتشار: 29 بهم 1395
بازدید: 81 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
war wings

بازی اندروید  War Wings به فارسی بازی اندروید پرندگان پولادین ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی War Wings  برای اندروید ، که در سبک بازی های اکشن که  توسط استودیو بازی سازی Sixjoy برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۶  از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Gangstar New Orleans 1.0.0 – بازی گانگستر نیو اورلینز + مود + دیتا

تاریخ انتشار: 23 بهم 1395
بازدید: 104 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Gangstar New Orleans

بازی اندروید Gangstar New Orleans به فارسی بازی اندروید گانگستر نیو اورلینز ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی gangstar new orleans برای اندروید ، که در سبک بازی های  اکشن که  توسط استودیو بازی سازی Gameloft برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۵ از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Highway Traffic Rider 1.6.11 – بازی موتور سواری در بزرگراه

تاریخ انتشار: 21 بهم 1395
بازدید: 38 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Highway Traffic Rider

بازی اندروید Highway Traffic Rider به فارسی بازی اندروید موتور سواری در بزرگراه ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Highway Traffic Rider برای اندروید ، که در سبک بازی های ماشین سواری و متور سواری  که  توسط استودیو بازی سازی ZipZap Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۵ از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Shadowverse v1.4.5 – بازی کارتی شادوورز + دیتا

تاریخ انتشار: 17 بهم 1395
بازدید: 53 بازدید نفر
تعداد نظرات: ۰
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Shadowverse

بازی اندروید Shadowverse به فارسی بازی اندروید کارتی شادوورز  ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Shadowverse برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراجویی کارتی که  توسط استودیو بازی سازی Cygames Inc. برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز 3.8 از ۵ داده شده است. شما در بازی Shadowverse باید تیم خود را تشکیل داده و قهرمان های خود را انتخاب کرده و به جنگ بپردازید.

(بیشتر…)

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات