ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

دانلود بازیبازی اندروید Moto Racing: Multiplayer 1.5.5 – بازی موتورسواری عالی + مود

تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵
بازدید: 125 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Moto Racing: Multiplayer

بازی اندروید Moto Racing به فارسی بازی اندروید موتورسواری عالی ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Moto Racing برای اندروید ، که در سبک بازی های موتور سواری  توسط استودیو بازی سازی Gameguru Casual  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. همچنین به بازی Moto Racing توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید The Darkest Woods Full 1.5.0 – بازی ترسناک تاریک ترین جنگل

تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
بازدید: 251 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
The Darkest Woods

بازی اندروید The Darkest Woods  به فارسی بازی اندروید تاریک ترین جنگل ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی  The Darkest Woods برای اندروید ، که در سبک بازی های ترسناک که  توسط استودیو بازی سازی  Team Support برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۶  از ۵ داده شده است . (بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Kill Shot Bravo 2.6.0 – بازی اسنایپری شلیک مرگبار اندروید + مود

تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 271 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Kill Shot Bravo

بازی اندروید Kill Shot Bravo به فارسی بازی اندروید  اسنایپری شلیک مرگبار ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Kill Shot Bravo برای اندروید ، که در سبک بازی های   اکشن که  توسط استودیو بازی سازی  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۷  از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید War Wings 1.88.51 – بازی پرندگان پولادین + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 268 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
war wings

بازی اندروید  War Wings به فارسی بازی اندروید پرندگان پولادین ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی War Wings  برای اندروید ، که در سبک بازی های اکشن که  توسط استودیو بازی سازی Sixjoy برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۶  از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Gangstar New Orleans 1.0.0 – بازی گانگستر نیو اورلینز + مود + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 256 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Gangstar New Orleans

بازی اندروید Gangstar New Orleans به فارسی بازی اندروید گانگستر نیو اورلینز ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی gangstar new orleans برای اندروید ، که در سبک بازی های  اکشن که  توسط استودیو بازی سازی Gameloft برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۵ از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Highway Traffic Rider 1.6.11 – بازی موتور سواری در بزرگراه

تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 279 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Highway Traffic Rider

بازی اندروید Highway Traffic Rider به فارسی بازی اندروید موتور سواری در بزرگراه ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Highway Traffic Rider برای اندروید ، که در سبک بازی های ماشین سواری و متور سواری  که  توسط استودیو بازی سازی ZipZap Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۵ از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Shadowverse v1.4.5 – بازی کارتی شادوورز + دیتا

تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 183 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Shadowverse

بازی اندروید Shadowverse به فارسی بازی اندروید کارتی شادوورز  ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Shadowverse برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراجویی کارتی که  توسط استودیو بازی سازی Cygames Inc. برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۳٫۸ از ۵ داده شده است. شما در بازی Shadowverse باید تیم خود را تشکیل داده و قهرمان های خود را انتخاب کرده و به جنگ بپردازید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید NCIS: Hidden Crimes 1.16.3 – بازی جرایم پنهان یوبی سافت + دیتا

تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 218 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(3 رای)
ncis

بازی اندروید NCIS: Hidden Crimes به فارسی بازی اندروید جرایم پنهان یوبی سافت ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی NCIS: Hidden Crimes برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراجویی که  توسط استودیو بازی سازی Ubisoft Entertainment برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است.شما در بازی NCIS: Hidden Crimes در نقش دو کاراگاه به نامهای Gibbs، Abby و دیگر کارکنان  NCIS هستید که با همکاری ارتش ایالات متحده که باید پرده از راز جنایتهای  را پیدا کنید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید European War 5: Empire – بازی نبردهای اروپایی ۵ + مود

تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 446 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
European War 5

بازی اندروید European War 5 به فارسی بازی اندروید نبردهای اروپایی ۵ ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی European War 5 برای اندروید ، که در سبک بازی های استراتژیک  که  توسط استودیو بازی سازی EasyTech برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی  توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است. بازی نبردهای اروپایی ۵ نام پنجمین نسخه از سری بازی های این سری است که به تازگی منتشر شده است. بازی European War 5 داستان نبردهای قرون وسطی میان امپراطوری ها و ملل اروپایی را بیان میکند که در انان افراد بسیار زیادی به خاک و خون کشیده شدند و افراد بیگناه زیادی بی خانمان شدند.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Pet Salon: Halloween v1.0 – بازی سالن زیبایی حیوانات: هالووین

تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 161 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)

بازی اندروید Pet Salon Halloween به فارسی بازی اندروید سالن زیبایی حیوانات: هالووین ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Pet Salon: Halloween برای اندروید ، این بازی توسط استودیوی بازی سازی Libii  طراحی شده است . داستان بازی از جایی آغاز می شود که شما باید یک حیوان خانگی جذاب را آماده رفتن به مهمانی کنید. پس دست به کار شوید و به حیوان خود آموزش های لازم را بدهید و یا او را برای حمام گرفتن ، پوشیدن لباس ، تغییر ظاهر و افزایش زیبایی همراهی کنید. شما هم اکنون می توانید این بازی کم حجم اما نشاط آور را از سایت گیم سیب دانلود نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Truck Evolution : WildWheels 1.0.4 – بازی تکامل کامیون ها

تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۵
بازدید: 192 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Truck Evolution : WildWheels

بازی اندروید Truck Evolution به فارسی بازی اندروید تکامل کامیون ها ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Truck Evolution برای اندروید در سبک بازی های مسابقه ای که توسط استودیو بازی سازی معروف Rooster Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های اتومبیل رانی و مسابقه ای اندروید علاقه دارید این یک بازی بسیار پرطرفدار و جدید است که به تازگی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Dragon Slayer EX 1.02 – بازی اکشن قاتل اژدها

تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۵
بازدید: 187 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Dragon Slayer EX

بازی اندروید Dragon Slayer EX به فارسی بازی قاتل اژدها ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Dragon Slayer EX برای اندروید ، این بازی که توسط شرکت خوش ساخت IndiFunGame طراحی شده است، یکی از بازی های زیبا در ژانر اکشن و مهیج است که شما را در درون خودش میخکوب خواهد کرد. در بازی قاتل اژدها شما باید دشمنان خود را یکی پس از دیگری نابود و تمام مراحل سخت و طاغت فرسای بازی Dragon Slayer را پشت سر بگذارید و دشمنان خود را از میان بردارید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Stick Soccer 2 1.4.1 – بازی استیک فوتبال جدید

تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۵
بازدید: 272 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Stick Soccer 2

بازی اندروید Stick Soccer 2 به فارسی بازی اندروید استیک فوتبال ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Stick Soccer 2 برای اندروید ، که در سبک بازی های ورزشی که توسط استودیو بازی سازی Stick Sports Ltd برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. یکی از بازی های جدید و محبوب سیستم عامل های اندروید بازی Stick Soccer 2 – استیک فوتبال نام دارد. در بازی استیک فوتبال شما باید تیم خود را همراهی کنید تا به کمک آنها افتخارات را نصیب خود و تیم رویایی تان کنید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Disney Enchanted Tales 1.8.2 – بازی قصه های پارک دیزنی

تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 291 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Disney Enchanted Tales

بازی اندروید Disney Enchanted Tales به فارسی بازی اندروید قصه های پارک دیزنی ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Disney Enchanted Tales برای اندروید در سبک بازی های شبیه سازی که توسط استودیو بازی سازی مشهور Disney برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های شبیه سازی اندروید علاقه دارید این یک بازی بسیار پرطرفدار و جذاب است که به تازگی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Dead Venture v1.2 – بازی ماشین سواری خاص + مود + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 171 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Dead Venture

بازی اندروید Dead Venture به فارسی بازی اندروید ماشین سواری خاص ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Dead Venture برای اندروید ، که در سبک بازی های   که توسط استودیو بازی سازی DogByte Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در پلی استور عرضه شده است. همچنین به بازی Dead Venture توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید CarX Highway Racing 1.38 – بازی ماشین سواری در بزرگراه + مود + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵
بازدید: 385 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
CarX Highway Racing

بازی اندروید CarX Highway Racing به فارسی بازی اندروید ماشین سواری در بزرگراه ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی CarX Highway Racing برای اندروید ، که در سبک بازی های  ماشین سواری راسینگ که توسط استودیو بازی سازی CarX Technologies برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در پلی استور عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است. وقت آن است تا با معرفی یکی از بهترین بازی های سبک موتور سواری برای اسمارت فونهای اندرویدی علاقه مندان به این سبک از بازی ها را شگفت زده کنیم.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Dream Defense v1.4.122 – بازی دفاع خیالی + مود

تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵
بازدید: 120 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Dream Defense

بازی اندروید Dream Defense به فارسی بازی اندروید دفاع خیالی ، آخرین نسخه دیتا دار این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Dream Defense برای اندروید ، که در سبک بازی های اکشن  که توسط استودیو بازی سازی Altitude Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان  در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز بسیار خوب ۴٫۷ از ۵ داده شده است. دفاع خیالی یک بازی Dream Defense جذاب اعتیاد آور و هیجان انگیز در سبک دفاعی و تاور دیفنس Tower Defense برای گوشی های اندرویدی است که توانسته است با امتیاز بی نظیری که از کاربران  اندرویدی کسب کرده است و تبدیل به یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های فانتزی شود.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Nonstop Warrior v1.0 – بازی جنگجویان توقف ناپذیر + مود

تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵
بازدید: 91 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Nonstop Warrior

بازی اندروید Nonstop Warrior به فارسی بازی اندروید جنگجویان توقف ناپذیر   ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Nonstop Warrior برای اندروید ، که در سبک بازی های نقش افرینی که توسط استودیو بازی سازی ۸Square Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان  در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی Nonstop Warrior توسط کاربران امتیاز ۴٫۴  از ۵ داده شده است. یک بازی فانتزی مبارزهای فوق العاده زیبا که بد نیست بدانید سازنده این محصول در مورد این بازی چه گفته است

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Pyro Jump 1.2.14 – بازی پرش‌های پیرو

تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵
بازدید: 158 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)

بازی اندروید Pyro Jump به فارسی بازی اندروید پرش‌های پیرو ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Pyro Jump برای اندروید ، که در سبک بازی های  پازلی ارکید  که توسط استودیو بازی سازی PINPIN TEAM توسط استودیو معروف برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که  در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی Pyro Jump توسط کاربران امتیاز فوق العاده  ۴٫۶ از ۵ داده شده است. یک بازی فوق العاده اعتیاد اور که نسخه اول ان در سال  ۲۰۱۴ برای دستگاهای اندرویدی و ios  تولید و منتشر و عرضه شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Machines at War 3 RTS 1.0.4 – بازی ماشین جنگی ۳ + دیتا

تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 271 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Machines at War 3 RTS

بازی اندروید Machines at War 3 به فارسی بازی اندروید ماشین جنگی ۳ ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Machines at War 3 برای اندروید ، که در سبک بازی های استراتژی که توسط استودیو بازی سازی Isotope 244 LLC توسط استودیو معروف برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به قیمت ۶٫۹۹ دلار در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی Machines at War 3 توسط کاربران امتیاز فوق العاده ۴٫۷ از ۵ داده شده است. بازی های استراتژی همواره از بازیهای محبوب و پرطرفدار میان بازیخورها و کاربران انواع دستگاهای بازی چه کنسولی و چه اندرویدی هستند و همیشه با استقبالی بینظیری روبرو میشوند.

(بیشتر…)

بازی اندروید Need for Speed به فارسی بازی اندروید ماشین سواری نید فور اسپید ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Need for Speed برای اندروید ، که در سبک بازی های رایسینگ ماشین سواری که توسط استودیو بازی سازی توسط استودیو معروف EA  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به قیمت ۱۴٫۹۹ دلار  در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز فوق العاده ۴٫۷ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Starlit Adventures 3.4.1 – بازی ماجرا های ستاره ی پر نور

تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵
بازدید: 148 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)

بازی اندروید Starlit Adventures به فارسی بازی اندروید ماجرا های ستاره ی پر نور ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Starlit Adventures برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراحویی که توسط استودیو بازی سازی Rockhead Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۴ از ۵ داده شده است . بازی Starlit Adventures یک بازی فوق العاده حرفه ای که به جرات میتوان گفت  طراحی اش در حد کنسول است

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Devil’s Attorney 1.0.5 – بازی وکیل مدافع شیطان

تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۵
بازدید: 233 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Devil's Attorney

بازی اندروید Devil’s Attorney به فارسی بازی اندروید وکیل مدافع شیطان ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Devil’s Attorney برای اندروید در سبک بازی های پازلی که توسط استودیو بازی سازی Senri برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که با قیمت ۲٫۹۹ دلار در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل و رایگان آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی Devil’s Attorney توسط کاربران امتیاز بسیار خوب ۴٫۳ از ۵ داده شده است! اگر به بازی های پازل علاقه دارید Devil’s Attorney یک بازی هیجان انگیز و جذاب است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید American FireFighter 2017 1.3 – بازی آتش نشان آمریکایی ۲۰۱۷

تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۵
بازدید: 234 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
American FireFighter 2017

بازی اندروید  American FireFighter 2017 به فارسی بازی اندروید آتش نشان آمریکایی ۲۰۱۷ ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی American FireFighter 2017 برای اندروید در سبک بازی های ماجرایی که توسط استودیو بازی سازی Tapinator, Inc. (Ticker: TAPM) برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده که برای اولین بار در ایران در گیم سیب قرار گرفته است. نجات دادن جان انسان های به دست شماست این شانس را دارید که به یک آتش نشان شگفت انگیز آمریکا تبدیل شوید و جان انسان ها را نجات دهید و در همه مناطق شهر عملیات انجام دهید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Hijab Girl Salon v1.0.0 – بازی سالن دختر باحجاب

تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۵
بازدید: 288 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(3 رای)
Hijab Girl Salon

بازی اندروید Hijab Girl Salon به فارسی بازی اندروید سالن دختر باحجاب ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Hijab Girl Salon برای اندروید در سبک بازی های دخترانه که توسط استودیو بازی سازی Crazy Game Studios برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی Hijab Girl Salon توسط کاربران امتیاز بسیار خوب ۴٫۶ از ۵ داده شده است! اگر به بازی های آرایشی و دخترانه علاقه دارید Hijab Girl Salon یک بازی فوق العاده جذاب و جدید است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Secs 32 v1.0.3 – بازی مسابقه ای ۳۲ ثانیه

تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۵
بازدید: 230 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Secs 32

بازی اندروید  Secs 32 به فارسی بازی اندروید ۳۲ ثانیه ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Secs 32 برای اندروید در سبک بازی های مسابقه ای که توسط استودیو بازی سازی isTom Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده که برای اولین بار در ایران در گیم سیب قرار گرفته است. یک بازی زیبا با گرافیک نئون و آبی رنگ در طول جاده قرار بگیرید و از موانع مختلف عبور کنید این ماجرا کل داستان بازی را تشکیل می دهد از حواثی که ممکن است رخ دهد جلو گیری کنید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Offroad Car GL 1.6 – بازی ماشین سواری آفرود

تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 289 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Offroad Car GL

بازی اندروید Offroad Car GL به فارسی بازی اندروید ماشین سواری آفرود ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Offroad Car GL برای اندروید در سبک بازی های ماشین سواری که توسط استودیو بازی سازی Oppana Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. این بازی تا الان که بازی را در سایت قرار می دهیم بیش از ۵۰۰ هزار بار در گوگل پلی برای گوشی های و تبلت های اندروید دانلود شده است و در بین رای گیری صورت گرفته در این سیات امتیاز عالی ۴٫۳ از ۵ را بدست آورده است که یک امتیاز فوق العاده برای این سبک از بازی ها محسوب می شود.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید AlphaBetty Saga v1.5.2 – بازی آلفا بتی ساگا

تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۵
بازدید: 172 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
AlphaBetty Saga

بازی اندروید AlphaBetty Saga به فارسی بازی اندروید آلفا بتی ساگا ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی AlphaBetty Saga برای اندروید در سبک بازی های پازل و فکری که توسط استودیو بازی سازی King برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی AlphaBetty Saga توسط کاربران امتیاز بسیار خوب ۴٫۲ از ۵ داده شده است! اگر به بازی های پازلی علاقه دارید AlphaBetty Saga یک بازی فوق العاده جذاب و جدید است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید City Drift v1.1 – بازی هیجان انگیز دریفت در شهر

تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 164 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
City Drift

بازی اندروید City Drift به فارسی بازی اندروید دریفت در شهر ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی City Drift برای اندروید در سبک بازی های ماشین سواری که توسط استودیو بازی سازی Fast Free Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های دریفت و ماشین سواری علاقه دارید این یک بازی پرطرفدار و مهیج و جدید است که به تازگی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Gasht Police 1.1 – بازی گشت پلیس ایرانی

تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 650 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(6 رای)
گشت پلیس

بازی اندروید Gasht Police به فارسی بازی اندروید گشت پلیس ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی گشت پلیس برای اندروید در سبک بازی های هیجان انگیز که توسط استودیو بازی سازی ایرانی استودیو هنر نور و حرکت برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت بازار عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴ از ۵ داده شده است.در گشت پلیس همه ما با وظایف و کارهای مهم و بسیار خوب پلیس آشنایی داریم…

(بیشتر…)

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات