ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

دانلود بازیبازی اندروید Truck Simulator 2017 v1.8 – بازی شبیه سازی کامیون ۲۰۱۷ + مود

تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۵
بازدید: 19 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Truck Simulator 2017

بازی اندروید Truck Simulator 2017 به فارسی بازی اندروید شبیه سازی کامیون ۲۰۱۷ ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Truck Simulator 2017 برای اندروید ، که در سبک بازی های شبیه سازی   که توسط استودیو بازی سازی Zuuks Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که با قیمت ۱٫۵۵۵ دلار در گوگل پلی منتشر شد و  عرضه شده است. همچنین به بازی  توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است.  بازی زیبا و سرگرم کننده Truck Simulator 2017 بازی رانندگی با کامیونها در شهر و  جاده ها می باشد

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Disney Enchanted Tales 1.8.2 – بازی قصه های پارک دیزنی

تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 30 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Disney Enchanted Tales

بازی اندروید Disney Enchanted Tales به فارسی بازی اندروید قصه های پارک دیزنی ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Disney Enchanted Tales برای اندروید در سبک بازی های شبیه سازی که توسط استودیو بازی سازی مشهور Disney برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های شبیه سازی اندروید علاقه دارید این یک بازی بسیار پرطرفدار و جذاب است که به تازگی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید CarX Highway Racing 1.38 – بازی ماشین سواری در بزرگراه + مود + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵
بازدید: 57 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
CarX Highway Racing

بازی اندروید CarX Highway Racing به فارسی بازی اندروید ماشین سواری در بزرگراه ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی CarX Highway Racing برای اندروید ، که در سبک بازی های  ماشین سواری راسینگ که توسط استودیو بازی سازی CarX Technologies برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در پلی استور عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است. وقت آن است تا با معرفی یکی از بهترین بازی های سبک موتور سواری برای اسمارت فونهای اندرویدی علاقه مندان به این سبک از بازی ها را شگفت زده کنیم.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Pyro Jump 1.2.14 – بازی پرش‌های پیرو

تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵
بازدید: 65 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Pyro Jump

بازی اندروید Pyro Jump به فارسی بازی اندروید پرش‌های پیرو ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Pyro Jump برای اندروید ، که در سبک بازی های  پازلی ارکید  که توسط استودیو بازی سازی PINPIN TEAM توسط استودیو معروف برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که  در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی Pyro Jump توسط کاربران امتیاز فوق العاده  ۴٫۶ از ۵ داده شده است. یک بازی فوق العاده اعتیاد اور که نسخه اول ان در سال  ۲۰۱۴ برای دستگاهای اندرویدی و ios  تولید و منتشر و عرضه شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Machines at War 3 RTS 1.0.4 – بازی ماشین جنگی ۳ + دیتا

تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 110 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Machines at War 3 RTS

بازی اندروید Machines at War 3 به فارسی بازی اندروید ماشین جنگی ۳ ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Machines at War 3 برای اندروید ، که در سبک بازی های استراتژی که توسط استودیو بازی سازی Isotope 244 LLC توسط استودیو معروف برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به قیمت ۶٫۹۹ دلار در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی Machines at War 3 توسط کاربران امتیاز فوق العاده ۴٫۷ از ۵ داده شده است. بازی های استراتژی همواره از بازیهای محبوب و پرطرفدار میان بازیخورها و کاربران انواع دستگاهای بازی چه کنسولی و چه اندرویدی هستند و همیشه با استقبالی بینظیری روبرو میشوند.

(بیشتر…)

بازی اندروید Need for Speed به فارسی بازی اندروید ماشین سواری نید فور اسپید ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Need for Speed برای اندروید ، که در سبک بازی های رایسینگ ماشین سواری که توسط استودیو بازی سازی توسط استودیو معروف EA  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به قیمت ۱۴٫۹۹ دلار  در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز فوق العاده ۴٫۷ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Starlit Adventures 3.4.1 – بازی ماجرا های ستاره ی پر نور

تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵
بازدید: 67 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
starlit-adventures

بازی اندروید Starlit Adventures به فارسی بازی اندروید ماجرا های ستاره ی پر نور ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Starlit Adventures برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراحویی که توسط استودیو بازی سازی Rockhead Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۴ از ۵ داده شده است . بازی Starlit Adventures یک بازی فوق العاده حرفه ای که به جرات میتوان گفت  طراحی اش در حد کنسول است

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Devil’s Attorney 1.0.5 – بازی وکیل مدافع شیطان

تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۵
بازدید: 111 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Devil's Attorney

بازی اندروید Devil’s Attorney به فارسی بازی اندروید وکیل مدافع شیطان ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Devil’s Attorney برای اندروید در سبک بازی های پازلی که توسط استودیو بازی سازی Senri برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که با قیمت ۲٫۹۹ دلار در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل و رایگان آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی Devil’s Attorney توسط کاربران امتیاز بسیار خوب ۴٫۳ از ۵ داده شده است! اگر به بازی های پازل علاقه دارید Devil’s Attorney یک بازی هیجان انگیز و جذاب است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید American FireFighter 2017 1.3 – بازی آتش نشان آمریکایی ۲۰۱۷

تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۵
بازدید: 94 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
American FireFighter 2017

بازی اندروید  American FireFighter 2017 به فارسی بازی اندروید آتش نشان آمریکایی ۲۰۱۷ ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی American FireFighter 2017 برای اندروید در سبک بازی های ماجرایی که توسط استودیو بازی سازی Tapinator, Inc. (Ticker: TAPM) برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده که برای اولین بار در ایران در گیم سیب قرار گرفته است. نجات دادن جان انسان های به دست شماست این شانس را دارید که به یک آتش نشان شگفت انگیز آمریکا تبدیل شوید و جان انسان ها را نجات دهید و در همه مناطق شهر عملیات انجام دهید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Hijab Girl Salon v1.0.0 – بازی سالن دختر باحجاب

تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۵
بازدید: 180 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Hijab Girl Salon

بازی اندروید Hijab Girl Salon به فارسی بازی اندروید سالن دختر باحجاب ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Hijab Girl Salon برای اندروید در سبک بازی های دخترانه که توسط استودیو بازی سازی Crazy Game Studios برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی Hijab Girl Salon توسط کاربران امتیاز بسیار خوب ۴٫۶ از ۵ داده شده است! اگر به بازی های آرایشی و دخترانه علاقه دارید Hijab Girl Salon یک بازی فوق العاده جذاب و جدید است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Offroad Car GL 1.6 – بازی ماشین سواری آفرود

تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 144 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Offroad Car GL

بازی اندروید Offroad Car GL به فارسی بازی اندروید ماشین سواری آفرود ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Offroad Car GL برای اندروید در سبک بازی های ماشین سواری که توسط استودیو بازی سازی Oppana Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. این بازی تا الان که بازی را در سایت قرار می دهیم بیش از ۵۰۰ هزار بار در گوگل پلی برای گوشی های و تبلت های اندروید دانلود شده است و در بین رای گیری صورت گرفته در این سیات امتیاز عالی ۴٫۳ از ۵ را بدست آورده است که یک امتیاز فوق العاده برای این سبک از بازی ها محسوب می شود.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید AlphaBetty Saga v1.5.2 – بازی آلفا بتی ساگا

تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۵
بازدید: 106 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
AlphaBetty Saga

بازی اندروید AlphaBetty Saga به فارسی بازی اندروید آلفا بتی ساگا ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی AlphaBetty Saga برای اندروید در سبک بازی های پازل و فکری که توسط استودیو بازی سازی King برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی AlphaBetty Saga توسط کاربران امتیاز بسیار خوب ۴٫۲ از ۵ داده شده است! اگر به بازی های پازلی علاقه دارید AlphaBetty Saga یک بازی فوق العاده جذاب و جدید است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید City Drift v1.1 – بازی هیجان انگیز دریفت در شهر

تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 85 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
City Drift

بازی اندروید City Drift به فارسی بازی اندروید دریفت در شهر ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی City Drift برای اندروید در سبک بازی های ماشین سواری که توسط استودیو بازی سازی Fast Free Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های دریفت و ماشین سواری علاقه دارید این یک بازی پرطرفدار و مهیج و جدید است که به تازگی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Gasht Police 1.1 – بازی گشت پلیس ایرانی

تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 224 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(3 رای)
گشت پلیس

بازی اندروید Gasht Police به فارسی بازی اندروید گشت پلیس ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی گشت پلیس برای اندروید در سبک بازی های هیجان انگیز که توسط استودیو بازی سازی ایرانی استودیو هنر نور و حرکت برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت بازار عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴ از ۵ داده شده است.در گشت پلیس همه ما با وظایف و کارهای مهم و بسیار خوب پلیس آشنایی داریم…

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Roofbot 2.0.0 – بازی پازل خوش ساخت + مود

تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 75 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Roofbot

بازی اندروید Roofbot به فارسی بازی اندروید خوش ساخت ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Roofbot برای اندروید در سبک بازی های پازلی که توسط استودیو برنامه و بازی سازی Double Coconut برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. این شرکت پیش تر بازی معروف Parallyzed را برای گوشی ها و تبلت های اندروید طراحی و تولید کرده است

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Glow Hockey 1.2.19 – بازی هاکی روی میز

تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 89 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Glow Hockey

بازی اندروید Glow Hockey به فارسی بازی اندروید هاکی ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، بادانلود بازی Glow Hockey برای اندروید در سبک بازی های ورزشی که توسط استودیو بازی سازی Natenai Ariyatrakool برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است. همچنین به بازی Glow Hockey توسط کاربران امتیاز ۴٫۱ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Parking Mania 2 v1.0.1407 – بازی عشق پارکینگ ۲ + مود

تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 120 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Parking Mania 2

بازی اندروید Parking Mania 2 به فارسی بازی اندروید عشق پارکینگ ۲ ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Parking Mania 2 برای اندروید در سبک بازی های اتومبیلرانی ریسینگ که  توسط استودیو بازی سازی Mobirate Ltd برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است. همچنین به بازی  توسط کاربران امتیاز ۴٫۵ از ۵ داده شده است. بازی Parking Mania 2 یک بازی بسیار زیبا با گیم پلی جذاب و بسیار خوب و قابل قبول در سبک بازی های پارک ماشین و رسینگ برای دوستداران و طرفداران این سبک بازیهاست که به تازگی قسمت دوم بازی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Death Worm 1.65 – بازی پرطرفدار کرم مرگبار + مود

تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 123 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Death Worm

بازی اندروید Death Worm به فارسی بازی اندروید کرم مرگبار ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Death Worm برای اندروید در سبک بازی های آرکید که توسط استودیو بازی سازی PlayCreek LLC برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۳ از ۵ داده شده است. اگر دنبال یک بازی سراسر هیجانی میگردید به هیچ عنوان بازی Death Worm را از دست ندهید چون این بازی یک بازی بشدت سرگرم کننده و فوق العاده مهیج با گیم پلی چالشی و دشوار میباشد.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Fruit Craft v1.6.4657 – بازی ایرانی آنلاین فروت کرفت

تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 83 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Fruit Craft

بازی اندروید Fruit Craft به فارسی بازی اندروید فروت کرفت ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Fruit Craft برای اندروید در سبک بازی های کارتی استراتژیکی  که  توسط استودیو بازی سازی ایرانی تاد برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۲ از ۵ داده شده است. فروت کرفت تنها بازی و اولین بازی کارتی ایرانی است که به  وسیله یک تیم  جوان و خوش اتیه نرم افزاری و  ایرانی تولید و تهیه و منتشر شده است. این بازی یک بازی تماما آنلاین است و برای بازی کردن همیشه باید به اینترنت دسترسی داشته یباشید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Freeroam City Online 1 – بازی ماجرایی شهر آزاد آنلاین

تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 217 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Freeroam City Online

بازی اندروید Freeroam City Online به فارسی بازی اندروید شهر آزاد آنلاین ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Freeroam City Online برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجرایی برای گوشی ها و تبلت های اندروید توسط شرکت بازی سازی indig0 طراحی و تولید شده و در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است بازی Freeroam City Online در گوگل پلی تا الان که بازی را برای شما قرار می دهیم بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده است و در بین رای گیری صورت گرفته امتیاز عالی ۴٫۲ از ۵ را برای خود کسب کرده است در این رای گیری بیش از ۱۱ هزار بار نفر شرکت کرده اند.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Yegane Vighe 1.0.2 – بازی یگان ویژه + مود

تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 318 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
یگان ویژه

بازی اندروید Yegane Vighe به فارسی بازی اندروید یگان ویژه ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Yegane Vighe برای اندروید در سبک بازی های  هیجان‌‌انگیز که توسط استودیو بازی سازی پارسیس گیمز برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در کافه بازار  عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی یگان ویژه توسط کاربران امتیاز ۴٫۴  از ۵ داده شده است. اگر ساعت ها وقت آزاد برای بازی کردن دارید پس به هیچ وجه بازی ایرانی یگان ویژه را از دست ندهید این بازی با گیم پلی  فوق العاده و مراحل جذاب میتواند روزها شمارا به خود مشغول و سرگرم کند.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Samorost 3 1.4.454 – بازی فکری و معمایی ساموروست + دیتا

تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۵
بازدید: 321 نفر
تعداد نظرات: 1
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Samorost 3 آپدیت

بازی اندروید Samorost 3 به فارسی بازی اندروید ساموروست ، که آخرین نسخه دیتا دار آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Samorost 3 برای اندروید در سبک بازی های ماجراجویی و فکری و پازل که توسط استودیو بازی سازی Amanita Design برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که با قیمت ۴٫۹۹ دلار در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه رایگان و کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی Samorost 3 توسط کاربران امتیاز  ۴٫۴ از ۵ داده شده است. اگر به بازی های پازل و فکری علاقه دارید این یک بازی بسیار خوب و جدید است که به تازگی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Underworld Empire 3.0.0 – بازی امپراطوری دنیای جنایتکاران

تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 269 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Underworld Empire

بازی اندروید Underworld Empire به فارسی بازی اندروید امپراطوری دنیای جنایتکاران ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Underworld Empire برای اندروید در سبک بازی های اکشن که توسط استودیو بازی سازی  Kabam  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز  ۴ از ۵ داده شده است. بازی Underworld Empired یک بازی فوق العاده مهیج با تم جنایی و جنایتکارانه است که در ااز انتشار نسخه اول ان در سال ۲۰۱۳ به عنوان بهترین بازی این سبک  از سوی سایتهای بازی اندروید شناخته شد.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Talking Tom Cat 2 v5.1 – بازی تام گربه سخنگو ۲ + مود

تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 315 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Talking Tom Cat 2

بازی اندروید Talking Tom Cat 2 به فارسی بازی اندروید تام گربه سخنگو ۲ ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Talking Tom Cat 2 برای اندروید  در سبک بازی های کودکانه که توسط استودیو بازی سازی  Outfit7 برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۳ از ۵ داده شده است. بازی Talking Tom Cat 2 یکی از مشهورترین بازیهای  تقلید کردن صدا در دنیای اندروید Talking Tom Cat 2 می باشد که بابه سبب به قابلیتهایی  که در ان گنجانده شده است حس فوق العاده ای به بازیکنان  منتقل میکند.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Arcane Knight 2.2 – بازی شمشیری شوالیه سِری + مود

تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 301 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(3 رای)
Arcane Knight

بازی اندروید Arcane Knight به فارسی بازی اندروید شمشیری شوالیه سِری ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Arcane Knight برای اندروید که در سبک اکشن که توسط شرکت بازی سازی Corvus Games برای گوشی ها و تبلت ها اندروید در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده و ما این بازی را به صورت رایگان با لینک مستقیم در سرور های قدرتمند گیم سیب برای شما قرار داده ایم شوالیه های سری به یکی از پرطرفدارترین بازی های تبدیل شده است و تا الان در سایت گوگل پلی بیش از ۱ میلیون بار دانلود و بر روی آنها نصب شده است در بین رای گیری کاربران امتیاز عالی ۴ از ۵ را برای خود کسب کرده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Battle of Zombies: Clans MMO 1.0.169 – بازی آنلاین نبرد زامبی ها

تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۵
بازدید: 253 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Battle of Zombies: Clans MMO

بازی اندروید Battle of Zombies Clans MMO به فارسی بازی اندروید نبرد زامبی ها  ، که آخرین نسخه مود شده آنرا قرار داده ایم ، دانلود بازی Battle of Zombies Clans MMO برای اندروید ، که در سبک بازی های استراتژی  که توسط استودیو بازی سازی  MMO برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۱ از ۵ داده شده است.  این بار هم یک بازی هیجان انگیز و فوق العاده زیبا  و سرگرم کننده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Football Manager Mobile 2017 8.0 – بازی آنلاین مربیگری فوتبال ۲۰۱۷

تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۵
بازدید: 233 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Football Manager Mobile 2017

بازی اندروید Football Manager Mobile 2017 به فارسی بازی اندروید مدیریت فوتبال ۲۰۱۷ ، آخرین نسخه بدون دیتا آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Football Manager Mobile 2017 برای اندروید که در سبک ورزشی توسط شرکت معروف SEGA برای گوشی و موبایل اندروید طراحی و تولید شده است که به تازگی در گوگل پلی منتشر شده است و در سایت بزرگ گیم سیب برای شما با لینک مستقیم و به صورت رایگان قرار داده ایم اگر شما از طرفداران بازی های مدیریتی هستید پیشنهاد میکنیم آن را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید تا به یکی از بزرگترین مربی های این بازی تبدیل شوید

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Eventide 2 v1.0 – بازی شامگاه ۲ + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۵
بازدید: 236 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
eventide-2

بازی اندروید Eventide 2 به فارسی بازی اندروید شامگاه ۲ ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Eventide 2 برای اندروید ، داستان این بازی در یک دنیای افسانه ای و خیالی است ! بازی درباره یک گیاه شناس است که خواهرزاده اش در دستان یک جادوگر مرموز به اسم Tvardovsky قرار دارد ; و حالا او می خواهد با تلاش خود و جسورانه او را نجات دهد! بازی Eventide 2 دارای ماجراجویی های عرفانی و در یک محیط روستایی و کوهستانی که به دست فراموشی سپرده شده و حکومت آن را یک جادوگر به دست خود گرفته!

 

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید sea of lies tide of treachery 1.0 – بازی دریایی از دروغ + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۵
بازدید: 177 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
sea of lies tide of treachery

بازی اندروید sea of lies tide of treachery به فارسی بازی اندروید دریایی از دروغ  ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ،دانلود بازی  sea of lies tide of treachery برای اندروید ، بازی بسيار زيبای بازی است در سبک بازی های ماجراجویی  که توسط استوديو بازی سازی Big Fish Games براي دستگاه های اندرويدی ساخته شده است. که به صورت رايگان در مارکت گوگل عرضه شده است. همچنين به بازی sea of lies tide of treachery توسط کاربران امتياز از ۵ داده شده است. داستان بازی از این قرار است که یک کشتی پادشاهی به دلیل گم کردن مسیر در سواحل غرب هند وارد منطقهای تاریک و مرموز  میشود که ناگهان توسط دزدان دریایی بیرحمی مورد حمله و دستبرد قرار میگیرد…

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید My Horse 1.28.1 – بازی ورزشی جذاب اسب من + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۵
بازدید: 320 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
My Horse

بازی اندروید My Horse به فارسی بازی اندروید اسب من ، آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی My Horse برای اندروید ، این بازی در سبک بازی های شبیه سازی که توسط استودیو بازی سازی NaturalMotionGames Ltd برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۵ از ۵ داده شده است. بازی جدید My Horse بازی جدید پرورش و نگهداری اسب یکی از بازی های فوق العاده زیبا و سرگرم کننده است.

(بیشتر…)

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات