ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

دانلود بازیبازی اندروید Never Gone 1.0.9 – بازی نقش آفرینی عالی ۲D + مود + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
بازدید: 74 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Never Gone

 

بازی اندروید Never Gone به فارسی بازی اندروید نقش آفرینی عالی ۲D ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود Never Gone برای اندروید، که در سبک بازی های استراتژی توسط استودیو بازی سازی Hippie Game برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است . که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۵ از ۵ داده شده است.یک بازی نقش آفرینی بسیار زیبا و مهیج که در ان شما با یک قهرمان افسانه ای روبرو  هستید که توانایی های بسیار زیادی در زمینه نبرد و نجات انسانها دارد .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید WorldCraft : 3D Build & Craft v2.6 – بازی پرطرفدار ورلد کرافت + مود

تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
بازدید: 31 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
WorldCraft

بازی اندروید WorldCraft به فارسی بازی اندروید ورلد کرافت ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود WorldCraft برای اندروید ، که در سبک بازی های آرکید ماجرایی و توسط استودیو بازی سازی Playlabs برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۳ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Tom Clancy’s ShadowBreak 1.0.14 – بازی تیراندازی تام کلنسی + مود + دیتا

تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
بازدید: 297 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Battlefield Frontline City

بازی اندروید Tom Clancy’s ShadowBreak به فارسی بازی اندروید تیراندازی تام کلنسی فرار سایه ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود Tom Clancy’s ShadowBreak برای اندروید، که در سبک بازی های اکشن توسط استودیو بازی سازی Ubisoft Entertainment برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۵ از ۵ داده شده است. یک بازی شوتر اول شخص بسیار مهیج و زیبا و فوق العاده هیجان انگیز که به تازگی منتشر شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Crusaders of Light 1.0.0 – بازی جنگ های صلیبی + دیتا

تاریخ انتشار: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
بازدید: 264 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Crusaders of Light

بازی اندروید Crusaders of Light به فارسی بازی اندروید جنگ های صلیبی ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود Crusaders of Light برای اندروید ، که در سبک بازی های  اکشن که توسط استودیو بازی سازی NetEase Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۶ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Safari Smash 3.3.117.703311502 – بازی پازلی برخورد سافاری

تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
بازدید: 200 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Safari Smash

بازی اندروید Safari Smash به فارسی بازی اندروید پازلی برخورد سافاری ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود Safari Smash برای اندروید ، که در سبک بازی های معمایی که توسط استودیو بازی سازی Jam City Inc برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۵ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Ottomania 6.0.3 – بازی استراتژی جالب و محبوب عثمانی ها + مود

تاریخ انتشار: ۰۹ فروردین ۱۳۹۶
بازدید: 371 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(4 رای)
Ottomania

بازی اندروید Ottomania به فارسی بازی اندروید عثمانی ها ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Ottomania برای اندروید ، که در سبک بازی های استراتژیک  که توسط استودیو بازی سازی Gamemine برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی  توسط کاربران امتیاز ۴٫۱ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Queen’s Quest 2 v1.0 – بازی تلاش ملکه ۲ + دیتا

تاریخ انتشار: ۰۷ فروردین ۱۳۹۶
بازدید: 372 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Queen's Quest 2

بازی اندروید  Queen’s Quest 2 به فارسی بازی اندروید تلاش ملکه ۲ آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Queen’s Quest 2 برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراجویی  توسط استودیو بازی سازی  Artifex Mundi  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Candles of the Dead 1.0 – بازی ماجراجویی – ترسناک

تاریخ انتشار: ۰۴ فروردین ۱۳۹۶
بازدید: 370 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Candles of the Dead

بازی اندروید Candles of the Dead به فارسی بازی اندروید  ماجراجویی – ترسناک ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی  برای Candles of the Dead اندروید ، که در سبک بازی های ترسناک توسط استودیو بازی سازی Chiller Soft برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که با قیمت ۰٫۹۹ دلار در گوگل پلی منتشر شده و ما آن را به صورت رایگان در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۵ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Active Soccer 2 DX 1.1.1 – بازی فوتبال نوآورانه

تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
بازدید: 408 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Active Soccer 2

بازی اندروید ۲ Active Soccer به فارسی بازی اندروید فوتبال نوآورانه ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی ۲ Active Soccer برای اندروید ، که در سبک بازی های  ورزشی که  توسط استودیو بازی سازی The Fox Software  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی Active Soccer توسط کاربران امتیاز ۴٫۳ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Tiny Gladiators 1.0.4 – بازی گلادیاتورهای کوچک + مود

تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
بازدید: 481 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Tiny Gladiators

بازی اندروید Tiny Gladiators به فارسی بازی اندروید  گلادیاتورهای کوچک آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Tiny Gladiators برای اندروید ، که در سبک بازی های  ارکید اکشن توسط استودیو بازی سازی BoomBit Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۳ از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید The Darkest Woods Full 1.5.0 – بازی ترسناک تاریک ترین جنگل

تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
بازدید: 405 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
The Darkest Woods

بازی اندروید The Darkest Woods  به فارسی بازی اندروید تاریک ترین جنگل ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی  The Darkest Woods برای اندروید ، که در سبک بازی های ترسناک که  توسط استودیو بازی سازی  Team Support برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۶  از ۵ داده شده است . (بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Kill Shot Bravo 2.6.0 – بازی اسنایپری شلیک مرگبار اندروید + مود

تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 444 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Kill Shot Bravo

بازی اندروید Kill Shot Bravo به فارسی بازی اندروید  اسنایپری شلیک مرگبار ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Kill Shot Bravo برای اندروید ، که در سبک بازی های   اکشن که  توسط استودیو بازی سازی  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۷  از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید War Wings 1.88.51 – بازی پرندگان پولادین + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 401 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
war wings

بازی اندروید  War Wings به فارسی بازی اندروید پرندگان پولادین ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی War Wings  برای اندروید ، که در سبک بازی های اکشن که  توسط استودیو بازی سازی Sixjoy برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۶  از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Gangstar New Orleans 1.0.0 – بازی گانگستر نیو اورلینز + مود + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 394 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Gangstar New Orleans

بازی اندروید Gangstar New Orleans به فارسی بازی اندروید گانگستر نیو اورلینز ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی gangstar new orleans برای اندروید ، که در سبک بازی های  اکشن که  توسط استودیو بازی سازی Gameloft برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۵ از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Highway Traffic Rider 1.6.11 – بازی موتور سواری در بزرگراه

تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 431 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Highway Traffic Rider

بازی اندروید Highway Traffic Rider به فارسی بازی اندروید موتور سواری در بزرگراه ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Highway Traffic Rider برای اندروید ، که در سبک بازی های ماشین سواری و متور سواری  که  توسط استودیو بازی سازی ZipZap Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز۴٫۵ از ۵ داده شده است .

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Shadowverse v1.4.5 – بازی کارتی شادوورز + دیتا

تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 260 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Shadowverse

بازی اندروید Shadowverse به فارسی بازی اندروید کارتی شادوورز  ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Shadowverse برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراجویی کارتی که  توسط استودیو بازی سازی Cygames Inc. برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۳٫۸ از ۵ داده شده است. شما در بازی Shadowverse باید تیم خود را تشکیل داده و قهرمان های خود را انتخاب کرده و به جنگ بپردازید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید NCIS: Hidden Crimes 1.16.3 – بازی جرایم پنهان یوبی سافت + دیتا

تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 317 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(3 رای)
ncis

بازی اندروید NCIS: Hidden Crimes به فارسی بازی اندروید جرایم پنهان یوبی سافت ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی NCIS: Hidden Crimes برای اندروید ، که در سبک بازی های ماجراجویی که  توسط استودیو بازی سازی Ubisoft Entertainment برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است.شما در بازی NCIS: Hidden Crimes در نقش دو کاراگاه به نامهای Gibbs، Abby و دیگر کارکنان  NCIS هستید که با همکاری ارتش ایالات متحده که باید پرده از راز جنایتهای  را پیدا کنید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Dragon Lords 3D strategy 0.34.83 – بازی استراتژیکی اربابان اژدها

تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 293 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Dragon Lords 3D strategy

بازی اندروید Dragon Lords 3D strategy به فارسی بازی اندروید اربابان اژدها ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Dragon Lords 3D strategy برای اندروید ، که در سبک بازی های استراتزی که  توسط استودیو بازی سازی FX Games Media برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی  توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است. یک بازی استراتژی و اکشن که به تازگی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Real Boxing 2 ROCKY v1.7.0 – بازی بوکس واقعی ۲ + دیتا

تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 289 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
real boxing2

بازی اندروید Real Boxing 2 ROCKY به فارسی بازی اندروید بوکس واقعی ۲ ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Real Boxing 2 ROCKY برای اندروید ، که در سبک بازی های شبیه سازی   که  توسط استودیو بازی سازی Vivid Games S.A برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی Real Boxing 2 توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است. بازی جدید و هیجان انگیز در سبک بازی های ورزشی که به تازگی نسخه جدید ان منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید European War 5: Empire – بازی نبردهای اروپایی ۵ + مود

تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 733 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
European War 5

بازی اندروید European War 5 به فارسی بازی اندروید نبردهای اروپایی ۵ ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی European War 5 برای اندروید ، که در سبک بازی های استراتژیک  که  توسط استودیو بازی سازی EasyTech برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شد و عرضه شده است. همچنین به بازی  توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است. بازی نبردهای اروپایی ۵ نام پنجمین نسخه از سری بازی های این سری است که به تازگی منتشر شده است. بازی European War 5 داستان نبردهای قرون وسطی میان امپراطوری ها و ملل اروپایی را بیان میکند که در انان افراد بسیار زیادی به خاک و خون کشیده شدند و افراد بیگناه زیادی بی خانمان شدند.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Pet Salon: Halloween v1.0 – بازی سالن زیبایی حیوانات: هالووین

تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵
بازدید: 234 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)

بازی اندروید Pet Salon Halloween به فارسی بازی اندروید سالن زیبایی حیوانات: هالووین ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Pet Salon: Halloween برای اندروید ، این بازی توسط استودیوی بازی سازی Libii  طراحی شده است . داستان بازی از جایی آغاز می شود که شما باید یک حیوان خانگی جذاب را آماده رفتن به مهمانی کنید. پس دست به کار شوید و به حیوان خود آموزش های لازم را بدهید و یا او را برای حمام گرفتن ، پوشیدن لباس ، تغییر ظاهر و افزایش زیبایی همراهی کنید. شما هم اکنون می توانید این بازی کم حجم اما نشاط آور را از سایت گیم سیب دانلود نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Hidden dragon: Occult fire warrior 2.5.0 – بازی آتش نهفته اژدهای پنهان

تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۵
بازدید: 284 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Hidden Dragon

بازی اندروید Hidden dragon به فارسی بازی اندروید آتش نهفته اژدهای پنهان ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Hidden dragon برای اندروید در سبک بازی های نقش آفرینی و استراتژیک که توسط استودیو بازی سازی Teebik Inc برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های نقش آفرینی اندروید علاقه دارید این یک بازی بسیار پرطرفدار و جدید است که به تازگی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Truck Evolution : WildWheels 1.0.4 – بازی تکامل کامیون ها

تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۵
بازدید: 192 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Truck Evolution : WildWheels

بازی اندروید Truck Evolution به فارسی بازی اندروید تکامل کامیون ها ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Truck Evolution برای اندروید در سبک بازی های مسابقه ای که توسط استودیو بازی سازی معروف Rooster Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های اتومبیل رانی و مسابقه ای اندروید علاقه دارید این یک بازی بسیار پرطرفدار و جدید است که به تازگی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Dragon Slayer EX 1.02 – بازی اکشن قاتل اژدها

تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۵
بازدید: 269 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
Dragon Slayer EX

بازی اندروید Dragon Slayer EX به فارسی بازی قاتل اژدها ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Dragon Slayer EX برای اندروید ، این بازی که توسط شرکت خوش ساخت IndiFunGame طراحی شده است، یکی از بازی های زیبا در ژانر اکشن و مهیج است که شما را در درون خودش میخکوب خواهد کرد. در بازی قاتل اژدها شما باید دشمنان خود را یکی پس از دیگری نابود و تمام مراحل سخت و طاغت فرسای بازی Dragon Slayer را پشت سر بگذارید و دشمنان خود را از میان بردارید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Stick Soccer 2 1.4.1 – بازی استیک فوتبال جدید

تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۵
بازدید: 373 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Stick Soccer 2

بازی اندروید Stick Soccer 2 به فارسی بازی اندروید استیک فوتبال ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی Stick Soccer 2 برای اندروید ، که در سبک بازی های ورزشی که توسط استودیو بازی سازی Stick Sports Ltd برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. یکی از بازی های جدید و محبوب سیستم عامل های اندروید بازی Stick Soccer 2 – استیک فوتبال نام دارد. در بازی استیک فوتبال شما باید تیم خود را همراهی کنید تا به کمک آنها افتخارات را نصیب خود و تیم رویایی تان کنید.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Disney Enchanted Tales 1.8.2 – بازی قصه های پارک دیزنی

تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 395 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Disney Enchanted Tales

بازی اندروید Disney Enchanted Tales به فارسی بازی اندروید قصه های پارک دیزنی ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Disney Enchanted Tales برای اندروید در سبک بازی های شبیه سازی که توسط استودیو بازی سازی مشهور Disney برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های شبیه سازی اندروید علاقه دارید این یک بازی بسیار پرطرفدار و جذاب است که به تازگی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Fruit Land 1.52.0 – بازی پازل سرزمین میوه ها + مود

تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 176 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Fruit Land – Match 3 Abenteuer

بازی اندروید Fruit Land به فارسی بازی اندروید سرزمین میوه ها ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Fruit Land برای اندروید در سبک بازی های پازل که توسط استودیو بازی سازی Pacific Enterprises برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. اگر به بازی های پازلی اندروید علاقه دارید این یک بازی بسیار پرطرفدار و جذاب است که به تازگی منتشر شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Dead Venture v1.2 – بازی ماشین سواری خاص + مود + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 238 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Dead Venture

بازی اندروید Dead Venture به فارسی بازی اندروید ماشین سواری خاص ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Dead Venture برای اندروید ، که در سبک بازی های   که توسط استودیو بازی سازی DogByte Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در پلی استور عرضه شده است. همچنین به بازی Dead Venture توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید CarX Highway Racing 1.38 – بازی ماشین سواری در بزرگراه + مود + دیتا

تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵
بازدید: 502 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(2 رای)
CarX Highway Racing

بازی اندروید CarX Highway Racing به فارسی بازی اندروید ماشین سواری در بزرگراه ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی CarX Highway Racing برای اندروید ، که در سبک بازی های  ماشین سواری راسینگ که توسط استودیو بازی سازی CarX Technologies برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در پلی استور عرضه شده است. همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است. وقت آن است تا با معرفی یکی از بهترین بازی های سبک موتور سواری برای اسمارت فونهای اندرویدی علاقه مندان به این سبک از بازی ها را شگفت زده کنیم.

(بیشتر…)

دانلود بازیبازی اندروید Dream Defense v1.4.122 – بازی دفاع خیالی + مود

تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵
بازدید: 163 نفر
تعداد نظرات: 0
نویسنده: مدیر سایت
امتیاز: 5/5(1 رای)
Dream Defense

بازی اندروید Dream Defense به فارسی بازی اندروید دفاع خیالی ، آخرین نسخه دیتا دار این گیم را قرار داده ایم ،دانلود بازی Dream Defense برای اندروید ، که در سبک بازی های اکشن  که توسط استودیو بازی سازی Altitude Games برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان  در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی توسط کاربران امتیاز بسیار خوب ۴٫۷ از ۵ داده شده است. دفاع خیالی یک بازی Dream Defense جذاب اعتیاد آور و هیجان انگیز در سبک دفاعی و تاور دیفنس Tower Defense برای گوشی های اندرویدی است که توانسته است با امتیاز بی نظیری که از کاربران  اندرویدی کسب کرده است و تبدیل به یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های فانتزی شود.

(بیشتر…)

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
X بستن تبليغات